Öğrenciler, Diriliş Kampı’nda stres attı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Yuvacık Aytepe mevkiindeki Diriliş Kamp...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Yuvacık Aytepe mevkiindeki Diriliş Kampı, Kocaeli’ndeki öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor. Kampa gelen öğrenciler eğitimin yanı sıra eğlence ve aktiviteye de doyuyor.

 

EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ AKTİVİTELER

Öğrenciler, değerler eğitimi seminerlerinin de verildiği kampta, çeşitli spor faaliyetleriyle güzel vakit geçiriyor. Voleybol, paintball, okçuluk, matrak, bisiklet turları, izci parkuru ve doğa yürüyüşleri gibi birçok sportif aktiviteyle şehrin gürültüsünden uzakta, doğanın kalbinde stres atan öğrenciler, akşam olunca da kamp ateşi yakarak ateşin etrafında şarkılar söylüyor.

 

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE OKÇULUK

Okulların kapanmasıyla birlikte yorucu bir okul sezonunu geride bırakan öğrenciler, Diriliş Kampı’nda stres atıp eğleniyor. Eğitici ve eğlenceli aktivitelerin olduğu kampta, antrenörler tarafından okçuluk eğitimi de veriliyor. Teorik bilgileri öğrendikten sonra atış talimi yapan öğrenciler, ok atmanın çok eğlenceli olduğunu belirtti. Ormanda temiz havada doğa yürüyüşlerine çıkan öğrenciler, daha sonra da dağ bisikleti ile gezintiye çıkıyor.

15 Ağustos 2016 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR