Altı otopark üstü yeşil alan

Sakarya Tarım Kredi Kooperatifi bölge müdürü Ercüment Satıbeşe, bölge müdür yardımcıları Cemallettin Uğurlu, Ali Aslan ve İzmit Tarım Kredi Kooperatif...

BÜYÜT

Sakarya Tarım Kredi Kooperatifi bölge müdürü Ercüment Satıbeşe, bölge müdür yardımcıları Cemallettin Uğurlu, Ali Aslan ve İzmit Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Celal Çobanoğlu, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ı makamında ziyaret etti.

 

6 YIL DA ÇOK YOL ALINDI

Ziyarette Başkan Ayaz kooperatif ve çiftçilerin her zaman yanında olduğunu dile getirerek Başiskele’nin son 6 yılda çok yol kat ettiğini ve birçok alanda yatırımların tercihi haline geldiğini söyledi. Her zaman Başiskele Belediyesi olarak gerek STK’lar ile gerek kooperatifler ile uyum içerisinde çalışmalar yürütmeye hazırız. “ dedi.   

 

ALTI OTOPARK ÜSTÜ YEŞİL ALAN

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Fatih Mahallesi’ndeki mevcut tarım kredi kooperatifinin yerinin değiştirilerek yenisinin başka bir alana yapılacağını ve kaldırılan eski kooperatif alanı yerine altı otopark, üzeri yeşil alanlar ve oturma alanları olarak planlanacak ve bölge halkına hitap edecek bir meydan düzenleme çalışması ile bölgenin ihtiyacı olan sosyal bir yaşam alanı ortaya çıkmış olacak.

 

TRAFİKTE YOĞUNLUK AZALACAK

Mahallenin merkezindeki kooperatif binası, kent mobilyası yapısına uygun olmamasından dolayı kaldırılacak. Belediyemizce meydan düzenleme çalışması yapılarak bölge halkının ihtiyacını karşılayacak sosyal bir alan kazandırılmış olacak. Yapılacak olan otopark alanı ile ilçe merkezindeki trafik yoğunluğu da azalmış olacak ve merkezde kent estetiğine uygun bir meydan çalışması gerçekleştirilmiş olacak.

26 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR