Kandıra MYO’dan Ağrı’daki öğrencilere yardım

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu’ndan bir grup öğrenci, proje dersi kapsamında Ağrı’daki Aşağı Saklıca İlkokulunda öğrenim gören ihtiy...

BÜYÜT

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu’ndan bir grup öğrenci, proje dersi kapsamında Ağrı’daki Aşağı Saklıca İlkokulunda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve nakdi para yardımında bulundu.

 

8 KİŞİLİK EKİPTEN OLUŞTU

Hayırlı İşler Grubu adı verilen 8 kişilik ekip, çeşitli sponsorlar aracılıyla topladıkları parayla 9 adet erkek, 5 adet kız montu, 9 adet erkek botu, Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin hediyesi olarak 5 adet kız öğrenci botu,  20 adet bere ve eldiven, ikişer battaniye ve atkı, 140 TL’lik 50 adet kalem ve 20 adet açacak temin etti.

 

KÖY OKULUNA YARDIM

Diğer yandan aynı bölümde öğrenim gören bir grup öğrenci de Kandıra Zafer İlkokulu’nda bir sınıfın tüm araç ve gereçlerinin yenilenmesi konusunda bir çalışma hayata geçirdi. Başka bir grup öğrenci de, Kandıra köy okullarından Bozburun İlköğretim Okulu’ndaki minikleri ziyaret ederek, kendilerini destekleyen sponsorları aracılığıyla buradaki kardeşlerine çok sayıda oyuncak ve kırtasiye yardımında bulundular.

23 Ocak 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR