Tiyatro Kasabası mezun veriyor

Ocak 2015 tarihinden beri Kocaeli Tabip Odası’nın binasında kursiyerleri ile birlikte çalışmalarını sürdüren Tiyatro Kasabası, 27 Mart Dünya Tiyatro...

BÜYÜT

Ocak 2015 tarihinden beri Kocaeli Tabip Odası’nın binasında kursiyerleri ile birlikte çalışmalarını sürdüren Tiyatro Kasabası, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde gerçekleştirdikleri okuma tiyatrosu etkinliğinden sonra bu kez Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde sahneye çıkıyor. Anton Çehov’un öykülerinden Neil Simon tarafından oyunlaştırılan “Sevgili Doktor” isimli tek perdelik oyunun en güzel tanımını yazarın kendisi yapıyor: Acıklı bir biçimde gülünç.

 

Yönetmenliğini Şebnem Telci’nin üstlendiği oyunda Merve Çalık, Mehmet Korkmaz, Habil Hasan Yasal, Aylin Veziroğlu ve Ceren Akdemir yer alırken ışık ve müzik Buket Yangın ve Gizem Gül Kurt’a, afiş tasarımı ise Kuzeyfa Şafak’a ait.

 

İzmit’li tiyatroseverler bu tek perdelik oyunu 16 Haziran 2015 saat 20.00’de SDKM Oda Sahnesinde izlemek için 0545 958 7053’den rezervasyon yaptırabilirler. 

12 Haziran 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR