Gürsu’dan yolsuzluk tepkisi

Seçim çalışmaları kapsamında dernek ve oda ziyaretleri yapan MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, önceki gün de Fatih Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Kı...

Seçim çalışmaları kapsamında dernek ve oda ziyaretleri yapan MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, önceki gün de Fatih Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Kırıkkaleliler Derneği’ni ziyaret etti. Yalnızca Körfez’den 305 üyesi bulunan ve kentin en fazla üyesi bulunan derneklerinden biri olan Kırıkkaleliler Derneği’nde Başkan Necati Turgut, konukları ile yakından ilgilendi.

 

“MHP’YE YAKINIZ”

Ülke sevgisi ile dolu olduklarını dile getiren Başkan Turgut, bu nedenle MHP’ye doğru bir yakınlık beslediklerinin altını çizdi. Ziyarette, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu’ya belediye meclis üyeleri Mehmet Gümüş, Ali Kanbur ve parti yöneticileri eşlik etti.

 

HEDEF 4 VEKİL

Dernek binasındaki Kırıkkaleli şehitlerin fotoğraflarının bulunduğu panonun kendilerini duygulandırdığını dile getiren ilçe başkanı Gürsu, “Şehitlerimize sahip çıkan bir milletiz. Şu masada oturan hiç kimse 4 bakanın suçsuz olduğunu, Bilal Erdoğan’ın bu işe karışmadığını söyleyip, savunamaz. Bizim bakanımız Koray Aydın suçlandığında milletvekilliğinden istifa edip Yüce Divan’a gitti. Tüm üyelerin oyları ile suçsuz bulundu. Onların 4 bakanı da buna cesaret edemedi” dedi. Zeki Gürsu, 7 Haziran seçimlerinde Kocaeli’nden en az 4 milletvekili çıkartmayı hedeflediklerinin dile getirdi.

16 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR