Kartepe’de ihale yapıldı

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Suadiye Mahallesi’nde bulunan su değirmenin yapısına uygun yeniden işlev kazandıracak proje hazırlanm...

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Suadiye Mahallesi’nde bulunan su değirmenin yapısına uygun yeniden işlev kazandıracak proje hazırlanması işi ile ilgili ihalesini, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü ve İhale Komisyonu Başkanı Abdullah Biçer başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi. Katılımcılar tarafından ihaleye 2 istekli teklif verdi.

 

İKİ TEKLİF VERİLDİ

Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü’nce talep edilen Suadiye Mahallesi 1573 ile 1572 parselleri arasında bulunan 2. Grup Su Değirmeni yapısının yeniden işlevlendirilerek rölöve, restitüsyon, restorasyon ve mühendislik projelerinin hazırlatılması hizmet alım işi ile ilgili ihale belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edildi. Şeffaf belediyecilik uygulaması kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 2 istekli katıldı. Yaklaşık maliyeti 44.760,60 TL olan ihale için isteklilerden; Buka Mimarlık Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 49.700,00 TL, Atölye 7 Mimarlık Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 25.500,00 TL teklif verdi.

Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.

13 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR