Erenkaya Tavşantepe’de moral depoladı

Hikmet Erenkaya evvelsi gün Tavşantepe’de düzenlenen bir etkinlikle parti üyeleri ve delegelerle buluştu, halkla sohbet etti.Tavşantepe Mahallesinde d...

BÜYÜT


Hikmet Erenkaya evvelsi gün Tavşantepe’de düzenlenen bir etkinlikle parti üyeleri ve delegelerle buluştu, halkla sohbet etti.
Tavşantepe Mahallesinde düzenlenen etkinliğe başta meclis üyesi adayı İsmail Bal, mevcut meclis üyesi Mehmet Demirtaş, Bekirdere ve Tavşantepe mahalle muhtar adayları ve çok sayıda parti üyeleri ve delegeleri katıldı.
EMANETİ GERİ ALMAYA GELDİM
Hikmet Erenkaya ön seçimde tüm mahallelilerden destek beklediğini belirtirken “Seçimlere girmemin asıl sebebi İzmit Belediyesi’ni tekrar almak, ben emaneti geri almak için aday oldum” dedi. Mahallelilerden ve halktan da destek bekleyen Hikmet Erenkaya “Artık bu süreç böyle devam etmez, hepinizden elinizi taşın altına koymanızı bekliyorum. Bu ilçede sizin katkılarınızla çok güzel işler yapacağız, İzmit’te tekrar söz sahibi olmak zorundayız” diye belirtti. Mahallelinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Hikmet Erenkaya, parti üyeleriyle bol bol sohbet etti.
BİYOGRAFİME MAĞLUBİYET YAZDIRMAYACAĞIM
Ön seçimlerde sandıktan CHP adayı kim çıkarsa çıksın destekleyeceğini söyleyen Hikmet Erenkaya İzmit Belediyesi CHP adayı 9 adayla da bir araya gelip fikir beyanında bulunduklarını belirtti. Bunun yanı sıra çalışmalarını sadece İzmit ilçesi için değil, destek istenirse il genelinde de sürdürmeye söz verdi. “Benim iddiam biyografime ikinci bir mağlubiyet daha yazdırmamaktır” diyerek kendine olan güvenini vurguladı.

30 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR