Kocaeli’de takip edilen baca sayısı 100’e ulaştı

KSO konferans salonunda düzenlenen seminere yoğun ilgi vardı. Kocaeli Sanayi Odasında düzenlenen bilgilendirme seminerine; sürekli emisyon ölçüm sis...

BÜYÜT

KSO konferans salonunda düzenlenen seminere yoğun ilgi vardı.

Kocaeli Sanayi Odasında düzenlenen bilgilendirme seminerine; sürekli emisyon ölçüm sistemleri bulunan sanayi kuruluşlarının yanı sıra, bu konuda yeterlilik almış laboratuarlar ve bu konuda faaliyet gösteren tedarikçilerin temsilcileri katıldı.

Toplantıda, Sürekli (On-Line) Baca Gazı İzleme Sistemi Projesinin Türkiye’de ilk defa ilimizde uygulanmaya başlandığı ve Kocaeli’de şuan takip edilen baca sayısının 100’e ulaştığı bilgisi aktarıldı.

Seminerde sunum yapan Kocaeli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nden Elektrik Mühendisi Nedim Aktağ; SEÖS tebliğine genel bakış, fizibilite raporunun hazırlanması, kalite güvence sistemi 2 ve 3 (KGS 2 - KGS 3), yıllık geçerlilik testi, veri raporlaması, genelgeler ve yazışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirerek, SEÖS uygulamaları ve bu konuda yaşanan problemler hakkında bilgi aktardı.

04 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR