Solakoğlu“Hasar firmaları sizi mağdur etmesin”

    Kocaeli Barosu öncülüğünde “Trafik Kazalarında Sigorta ve Tazminat”  adlı eğitici semineri gerçekleştirildi. İzmit Belediyesi, meclis salonundaki...

 

 

Kocaeli Barosu öncülüğünde “Trafik Kazalarında Sigorta ve Tazminat”  adlı eğitici semineri gerçekleştirildi. İzmit Belediyesi, meclis salonundaki panel Kocaeli Barosu Başkanı Tamer Solakoğlu evsahipliğinde gerçekleştirildi. Çok sayıda avukat ve avukat adaylarının katıldığı sağladığı panelde Ankara Barosundan Av. Emre Eren ile Av. Abdülhalim Eke ve önceki dönem Kocaeli Baro Başkanı Cumhur Arıkan panelist olarak yer aldı.

MAĞDUR EDLİYORLAR

Açılış konuşmasın yapan Tamer Solakoğlu, panelin önemine dikkat çekerek “Bugün burada toplanmamızın amacı, avukat ve avukat adaylarını bilinçlendirmek. Son zamanlarda Hasar Merkezi adı altında, mağdurlar daha çok mağdur ediliyor” dedi.

BİZLERE BAŞVURSUNLAR

Hasar firmalarına itibar etmemeleri konusunda insanları uyaran Solakoğlu, “Başınıza böyle bir durum geldiğinde Kocaeli Baro’suna başvurabilirsiniz. Trafik kazalarıyla hepimiz karşılaşabiliriz. Trafik kazasında mağdur olan insanlar bir de hasar firmaları tarafından mağdur edilmesin” şeklinde konuştu.

BALTA VURUYORLAR

Ardından söz alan Emre Eren ise panelin verimli bir şekilde geçmesi için soru cevap yönteminin kullanılmasının gerektiğini belirterek, “Avukatların emeği ve meslek kazancı gitgide azalıyor. Takip merkezleri adı altında yapılan çalışmalar bizlere büyük balta vuruyor. Bizlere bu konuda önemli işler düşüyor” dedi.

08 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR