MHP, Giresunlularla barıştı

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, geçen hafta Dilovası Giresunlular derneği’ni ziyaret etmiş, dernek başkanı Şükrü Yılmaz ziyarete geç kalınca T...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, geçen hafta Dilovası Giresunlular derneği’ni ziyaret etmiş, dernek başkanı Şükrü Yılmaz ziyarete geç kalınca Türkkan, sinirli bir şekilde dernekten ayrılmıştı. MHP ile dernek arasında yaşanan iletişim kopukluğu ve yaşanan olumsuzluk önceki gün tatlıya bağlandı. Derneğin kanaat önderlerinin girişimi ile dernek binasında bir toplantı düzenlendi.

BAŞKANLAR TOPLANTIDA
Toplantıya MHP Kocaeli Milletvekili Adayları Lütfü Türkkan, İsmail Kurt, Çağdaş Duyar, MHP Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur, MHP Dilovası İlçe Başkanı Selim Kara, Giresunlular Federasyonu Başkanı Hasan Turan, Dilovası Giresunlular Dernek Başkanı Şükrü Yılmaz ve çok sayıda Giresunlu katıldı.

YILMAZ ÖZÜR DİLEDİ
Dernek Başkanı Şükrü Yılmaz yaptığı konuşmada, “Bahse konu olan toplantıya geç kaldığımdan dolayı katılamadım. Yaşanan bu olumsuzluktan dolayı özür dilerim”dedi. MHP’li Lütfü Türkkan da konuşmasında, “Giresunlular ile çok ortak dostluğumuz var. Giresunlular bu ülkenin çimentosudur. Ben partisine bakmadan herkese sarılıyor, onları kucaklıyorum. Herkesin siyasi bir görüşü var. Buna saygı duymak lazım. Dernek Başkanımızın mazeretini saygı ile karşılıyorum ”dedi. Yılmaz ve Türkkan’ın konuşmalarından sonra ikili, tokalaşarak olumsuzluğa son noktayı koydular.

26 Mayıs 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR