Zeytinoğlu’dan çok özel ziyaret

  Aynı zamanda Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı’nın yanı sıra DEİK Başkan Yardımcısı ve Türk Avustralya İş Konseyi Başkanı olan Ayhan Zeytinoğlu, G20/B...

BÜYÜT

 

Aynı zamanda Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı’nın yanı sıra DEİK Başkan Yardımcısı ve Türk Avustralya İş Konseyi Başkanı olan Ayhan Zeytinoğlu, G20/B20 toplantıları kapsamında Sidney’de bulunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte bir dizi temaslarda bulundu.

 

MELBURN’DA BULUŞTULAR

Türk Avustralya İş Konseyi Başkanı Zeytinoğlu ve beraberindeki heyet geçtiğimiz hafta Viktorya Eyalet Hükümeti İş Geliştirme Departmanı Yöneticisi Gönül Serbest'in davetlisi olarak eyalet yöneticileri ile Melburn’da bir toplantı gerçekleştirdi.

 

FIRSAT DEĞERLENDİRİLMELİ

Türk Avustralya İş Konseyi Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, “2015 yılında Gelibolu savaşının 100. yıldönümü kapsamında Türkiye'de düzenlenecek etkinlikler nedeniyle ülkemizi çok sayıda Avustralya turist ziyaret edecek. İki ülkenin birbirini daha yakından tanıması için bu önemli bir fırsat ve iyi değerlendirilmeli” dedi.

 

ÖNEMLİ TOPLANTILAR

Toplantı iki ülke arası ilişkilerin geliştirilmesi yönünde atılabilecek olan adımlar hakkında karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti. Geçtiğimiz hafta DEİK /Türk-Avustralya İş Konseyi Çalışma Yemeği, G20/B20 Toplantıları vesilesi ile Sidney’de bulunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Kocaeli Sanayi Odası ve Türk Avustralya İş Konseyi Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun katılımları ile Sidney’de düzenlendi.

24 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR