Aile Tıp Merkezi yeniden hizmette!

Özel Aile Tıp Merkezi, Gölcük Donanma Mahallesi No: 65 adresindeki yerinde yeniden hizmete girdi. Bir süredir yenileme çalışmalarının sürdüğü merkez,...

Özel Aile Tıp Merkezi, Gölcük Donanma Mahallesi No: 65 adresindeki yerinde yeniden hizmete girdi. Bir süredir yenileme çalışmalarının sürdüğü merkez, Pazar günleri hariç her gün saat 08.00’den akşam 22.00’ye kadar hizmet verecek. Tıp Merkezi; Acil Servis, Kadın Doğum, Dahiliye, Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerinde tam kadro hizmet veriyor.

 

KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ

Donanımlı ve teknolojik yeniliklere uygun olarak tasarlanan Aile Tıp Merkezi’nin Mesul Müdürü Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Füsun Çelikkol, Gölcüklülerin sağlık hizmetinde kendilerini tercih etmesinden memnun olduklarını ve kaliteli sağlık hizmeti sunma bilinciyle hareket ettiklerini ifade etti.

 

UZMAN EKİP İŞ BAŞINDA

2000 yılında Seymen’de Gölcük Aile Polikliniği olarak Dr. Şahin Talus ve Dr. Mehmet Ersözlü tarafından kurulan merkez, sonrasında 2007 yılında Aile Tıp Merkezi adını alarak Gölcük Donanma Caddesi’nde faaliyetlerine devam etti. 1 yıllık aradan sonra yeniden hizmet vermeye başlayan Aile Tıp Merkezi, Kadın Doğum’da Op. Dr. Faruk Karakaya, Dahiliye’de Uz. Dr. Beyti Karaca, Çocuk Hastalıkları’nda Uz. Dr. Füsun Çelikkol, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon’da Uz. Dr. İsmail Binbir, Genel Cerrahi’de Op. Dr. Torkom Celep, Göz Hastalıkları’nda Op. Dr. Ruken Çinik ile sağlık konusunda uzman bir ekiple hizmet vermeşe devam ediyor.

 

FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ YENİLENDİ

Aile Tıp Merkezi, birçok branşın yanı sıra Fizik Tedavi ünitesiyle de hastaların hizmetinde. Merkezin ikinci katı tamamen Fizik Tedavi Ünitesi’ne ayrılarak konusunda uzman fizyoretapistlerle hastalara hizmet veriliyor. Ünitede; kol ve bacaklardaki ödem sonucu şişlik, el cerrahisi sonrası rehabilitasyon, boyun, sırt ve bel fıtıkları tedavisi, romatizmal hastalıkların tedavisi, osteoporoz tedavisi, ortopedik hastalıklar, menisküs gibi hastalıklar ve ameliyatları, inme beyin hasarları, omurilik zedelenmeleri sonucu oluşan kol ve bacaklardaki felçlerin rehabilitasyonları gibi geniş hizmet alanı bulunuyor. Merkezde ayrıca işe giriş raporu da temin edilebiliyor.

22 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR