Naila 1 Kafeterya pahalıya gitti

    Mülkü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait işletme hakkı Altınnal AŞ'ye ait olan Gölcük Yolu bitiminde bulunan Naila1 Kafeterya Çay Bahçesi ihales...

 

 

Mülkü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait işletme hakkı Altınnal AŞ'ye ait olan Gölcük Yolu bitiminde bulunan Naila1 Kafeterya Çay Bahçesi ihalesi dün Sekpark Otel'de gerçekleştirildi. Dursun Demirkıran başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye girmek için 20 teklif verilirken sadece 6 firma katıldı. 10 yıllığına kiralanacak olan kafenin muhammen bedeli ise 400 bin lira. Kapalı zarf usulü ile gerçekleştirilen ihale açık arttırma ile devam etti.

AÇIK ARTTIRMAYA GİDİLDİ

İhalenin ilk oturumunda Şenol Çalışkan 410 bin lira, Katmışlr Yemek LTD ŞTİ 405 bin lira, Ertan Öziş Keyif Ticaret 500 bin lira, Tursan LTD ŞTİ 410 bin lira, Duyas LTD ŞTİ 480 bin lira, Polen Kimya LTD ŞTİ ise 440 bin lira teklif verdi. Tekliflerin alınması ardından ise açık arttırmaya gidildi. Şenol Çalışkan teklifini 505 bine, KAtmışlar Yemek 550 bine, Erta Öziş Keyif Ticaret 555 bine, Tursan Tesisat 560 bine, Duyas 570 bine, Polen Kimya da 575 bine çıkardı.

BEKLENMEYEN TEKLİF

Mola talebi olmadan devam eden ihalede açık arttırma ile devam etti. Altıncı turda en yüksek teklifi 790 bin lira ile Polen Kimya verirken beş dakikalık molaya gidildi. İhalenin yedinci turunda Tursan Tesisat çekilirken Polen Kimya 2 milyon teklif verdi. Adından tekrar beş dakikalık molaya gidildi. Mola ardından sekizinci tura geçilirken Duyas LTD de ihaleden çekildi. Son mola ardından ise Etan Öziş 2 milyon 5 bin lira teklf verdi.

ÇEKİŞMELİ GEÇTİ

Çay bize pahalıya patlayacak diyerek Katmışlar Yemek ihaleden çekildi. Son olarak Şenol Çalışkan ve 2 milyon teklif veren Polen Kimya da ihaleden çekildi. İhaleyi, 2 milyon 5 bin lira ile İzmit Cumhuriyet Parkı'nda bulunan oyun salonlarına malzeme satışı yapan Keyif Ticaret'in sahibi Ertan Öziş kazandı. Öziş'in ilk kez kafe işletmeciliği yapacağı da öğrenildi. Yüzde 18 KDV'si olan cafenin KDV'li fiyatı ise 2 milyon 365 bin 900 liraya denk geliyor. 

05 Mayıs 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR