ODTÜ KYÖD İlkokulu’nda tanışma sevinci

Eğitim-öğretim yılına yeni başlayan ODTÜ-KYÖD’ün minik öğrencileri, bu özel günde oldukça heyecanlıydı.  Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, Okul Müdür...

BÜYÜT

Eğitim-öğretim yılına yeni başlayan ODTÜ-KYÖD’ün minik öğrencileri, bu özel günde oldukça heyecanlıydı.  Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, Okul Müdürü Güler Telli ve Okul Müdür Yardımcısı Aybike Karaturp’un  ev sahipliğini yaptığı  organizasyonda; öğleden önce anasınıfları ve öğlenden sonra 1. sınıflar kura çekimi ile sınıflarını ve öğretmenlerini öğrendiler.

Heyecanlı bekleyişin ardından anasınıfı öğrencileri isimleri okunarak, öğretmenleri Derya Calay, Sevnur Bozkurt Yakar ve Yasemin Kahraman ile birlikte sınıflarına girdiler. Öğrenciler öğretmenleriyle birlikte oynadıkları tanışma oyunlarının ardından minik elleriyle yaptıkları ürünleri aileleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

1. sınıf öğretmenleri de kura çekiminin ardından 1-A sınıfı öğretmeni Fisun Özsoy ve 1-B sınıfı öğretmeni Saliha Ceylan öğrencileriyle birlikte sınıflarına gittiler.  Öğretmenleri ile ilk kez tanışmanın heyecanını yaşayan öğrenciler ‘İlk gün tacım’ etkinliğini tamamlayarak sınıflarından neşe içinde ayrıldılar.

Tanışma kokteylinin ardından veliler ve öğrenciler yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili iyi dilek ve temennilerle okuldan ayrıldılar.

15 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR