Yavuz: Siyasilere ve kişilere yaslanmadan yapılanmalıyız

Yavuz "Siyasi iradeye yaslanmadan görev yürütmeliyiz" diyerek sağlam bir yapı kurmanın uzun vadede büyük fayda sağlayacağının altını çizdi.   KİŞİL...

BÜYÜT

Yavuz "Siyasi iradeye yaslanmadan görev yürütmeliyiz" diyerek sağlam bir yapı kurmanın uzun vadede büyük fayda sağlayacağının altını çizdi.

 

KİŞİLERE DE YASLANMAMALIYIZ…

Başkan Bahri Yavuz, büyük camia olmanın altında kendi kaynağını oluşturabilen bir yapıya bürünmelerinin altını çizdi ve şunları söyledi: "Sadece siyasi iradeye değil, kişilere de yaslanmadan bu yapıyı yaşatmayı öğrenmeliyiz. Eğer biz gerçekten büyük bir camiaysak, biz gerçekten taraftarı olan bir kulüp, iyi yönetilen, kaynak oluşturabilen, proje üretebilen, güvenilirliği olan bir yönetimsek bunları aşmalıyız".

 

TEKRAR YAŞAMAMAK İSTİYORSAK...

Yavuz, kendilerine güvenen insanlarla yola çıkmaları gerektiğinin altını çizdi ve "Maalesef ülkemiz koşullarında kimseye yaslanmadan yapılanabilirsek uzun yıllar ayakta kalmamız mümkündür. Başarı mutlaka gelecektir... Bunu, bize güvenen insanlarla, iş çevremizle, dostlarımızla, renklerimize sevdalı taraftarlarımızla ve doğru yapılanmayla aşmak için çaba harcamalıyız. Aksi takdirde bugünlere gelene kadar yaşadıklarımızı 3-5 sene sonra tekrar yaşamamız kaçınılmazdır" dedi.

 

5 BİN KİYİNİN VERECEĞİ 200’ER LİRA ÖNEMLİ

Yavuz son olarak, halkın desteğini almaları gerektiğinin altını çizdi ve "Bizim de siyasi iradeden mutlaka destek alacağımız günler olacaktır. Ama biz bu kulübe bir tesis yapacaksak, bir arsa alacaksak, bunu 2.000 kişinin vereceği 500'er TL. veya 5000 kişinin vereceği 200'er TL ile yapmalıyız. O zaman o tesis bu kulübün gerçekten malı olur ve o 5000 kişi asla bu kulübe kimsenin ihanet etmesine izin vermeyecektir. Bir tek kişinin veya belediyenin bize bağışlayacağı rakamlar günü kurtarmaktan öteye gitmez" şeklinde konuştu.

20 Kasım 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR