İzmit Shell Kooperatifi sağlık kontrolünden geçti

S.S İzmit Shell ve Civari Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri Güven Sağlık Poliklinik’te sağlık kontrolünden geçtiGüven Sağlık Poliklinik’te bir d...

BÜYÜT

S.S İzmit Shell ve Civari Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri Güven Sağlık Poliklinik’te sağlık kontrolünden geçti

Güven Sağlık Poliklinik’te bir dizi testten geçen sürücülerin Akciğer ve Bel filmi çekildi. EKG ve Kulak testinin ardından fizik muayene yapıldı. Kan ve idrar örnekleri alındı. Yapılan testlerde sürücülerin sağlık problemlerinde bir sorun olmadığı tespit edildi.Yapılan işlemler sonrası üyelere ağır ve tehlikeli işlerde çalışır raporu verildi.

RAPOR VERİLDİ
Psikoteknik testi sırasında psikolog Hatice İlhan ve psikiyatris Yıldıray Ermiş sürücülere temel zihinsel beceriler ‘dikkat, algı, bellek, izleme’ psikomotor becerilerinde el- ayak- göz koordinasyonu, tepki zamanı, çevresel görüş, hız mesafe tahmini ve çarpışma tahmini kontrolleri yapıldı. Muayene sonunda sürücülere psikoteknik raporu verildi. Sağlık kontrolleri yapılırken işyeri hekimi Turgay Aslan, hemşire Sevda Ayaz ve İdari Asistan Gülşah Aydın S.S İzmit Shell ve Civari Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile yakından ilgilendi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
ISO 9001 2008 Kalite belgesine sahip olan S.S İzmit Shell ve Civarı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Sefer Yıldız, “Kooperatif olarak sürekli olarak gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu sebeple belirli periyotlarda sağlık kontrollerimiz ve eğitimlerimiz sürmektedir” dedi.

24 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR