Işık: Hedefimiz 13-0

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Millete kim daha çok hizmet verirse o oyu alır. AKP olarak hedefimiz yerel seçimlerde yine 13-0’dır” dediKocaeli...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Millete kim daha çok hizmet verirse o oyu alır. AKP olarak hedefimiz yerel seçimlerde yine 13-0’dır” dedi

Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği’nin dün sabah düzenlediği kahvaltı programının konuğu AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık oldu. Şen İş Merkezi’ndeki dernek lokalinde gerçekleşen kahvaltıya; Dernek Başkanı avukat Nuri Almaz, dernek yönetim kurulu üyeleri, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve AKP’liler katılım gösterdi. Işık, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“KATKI SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Kahvaltıda bol bol sohbet edilmesinin ardından Başkan Nuri Almaz, Milletvekili Işık’ı konuk etmelerinden dolayı duyduğu mutluluğu ile getirerek, “Artvin Derneği olarak Artvin kültürünü temsil ederken aynı zamanda Kocaeli’nin yerlisi olduğumuz için Kocaeli-Artvin ayrımı yapmadan Kocaeli’ye katkılar sunmaya çalışıyoruz. Biz sıkıntılarımızı, dertlerimizi anlatırken siyasi parti gözetmeksizin yapıyoruz” dedi. Almaz, şu an için Milletvekili Işık’tan istekleri olmadığını; ama kısa bir süre sonra yemekli gecelerine davet ederek orada projelerini paylaşacaklarını kaydetti.

“KOCAELİ, DİNAMİK BİR ŞEHİR”
Milletvekili Fikri Işık, kahvaltıda bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Işık, Kocaeli’nin çok dinamik bir şehir olduğunu belirterek, “Kocaeli, Türkiye’nin her yerinden göç almış olmasından dolayı müthiş bir yer. Bu şehirde hemşeri derneklerinin olması çok önemlidir. Hemşeri derneklerinin önemli olduğu bir nokta da asıl kültürlerinin yok olmaması için mücadele etmesidir. Bizi biz yapan değerleri de çocuklarımıza öğretmek en temel görevimiz. Artvin’in Kocaeli’nin ana rengine renk vermesi, katkıda bulunması bizim açımızdan önemli” dedi.

“DOĞRU STRATEJİ ÜRETMELİ”
MHP’nin yerel seçimler için belediye başkan aday adaylarını açıklamasına ise Milletvekili Işık, erken açıklama yönteminin muhalefet ve iktidar açısından farklı değerlendirmek gerektiğini belirterek, “Eğer her ilçede mevcut başkanlar bizden olmasaydı bile iktidar partisinden en az 50-60 aday çıkardı. Dolayısıyla her parti kendi konumuna göre en doğru stratejiyi üretmesi lazım. AKP’nin bir acelesi yok.

KAMUOYU YOKLAMASI
Aday belirleme yönetimimiz hiç değişmedi. Kamuoyu başarısına göre kamuoyu yoklamaları yapılır. Başarılı görünürse özel durum araştırması yapılır sorun yoksa mevcut başkanlar tekrar aday yapılır. Eğer sıkıntı varsa halk değişsin derse değiştirir AKP ısrarcı olmaz. Bir iddianın hayal olup olmadığı sandıkta ortaya çıkar. Herkes oy almak için gayret göstermeli. Millete kim daha çok hizmet verirse o oyu alır. AKP olarak hedef 13-0’dır ama bu hedeftir. Bunun devamını sağlamak oy oranını yükseltmektir” dedi.

18 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR