Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2. kez Dünya Şampiyonu

Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2011 yılından sonra bu yıl da Ulusal QCC (Kalite Kontrol Çemberi) Şampiyonası’nda ikinci kez başarıyı yakalayarak yine Dünya...

BÜYÜT


Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2011 yılından sonra bu yıl da Ulusal QCC (Kalite Kontrol Çemberi) Şampiyonası’nda ikinci kez başarıyı yakalayarak yine Dünya şampiyonu oldu.

Toyota Türkiye tarafından 4 yıldır düzenlenen Ulusal QCC (Kalite Kontrol Çemberi) Şampiyonası İstanbul’da gerçekleştirildi. 2011 yılında 2. si düzenlenen yarışmada Kocaeli Kaya ekibi Türkiye birincisi olduktan sonra Beyrut’ta ALJ Grup (Abdul Lateef Jameel Co. Ltd.) tarafından düzenlenen “Kurumsal Kültür Değişim Maratonu Konferansı”nda Türkiye’yi temsil edip, birinci olmuştu. Başarılarının tesadüfi olmadığını ve bu başarıyı yinelemek için İstanbul’daki şampiyonaya 2 proje ile giden, Toyota Plaza Kocaeli Kaya ekipleri tüm Toyota bayi teşkilatları içerisinden, 19 takımın ön elemeyi geçerek katıldığı yarışmada 2 ödül alarak organizasyona damgasını vurdu.

DUBAİ’DE ÜLKEMİZİ
TEMSİL EDECEK
Yarışmada Toyota Plaza Kocaeli Kaya satış şefi Sinem Yelboğa’nın liderliğindeki Team Play takımı Türkiye 1.’si oldu. Bunun yanı sıra yaptığı çalışmaların etkinliği ve örnek oluşturması bakımından model proje olarak seçilen Ozan Eren Taşar’ın liderliğindeki Great İdea takımı jüri özel ödülünü alarak bir ilke imza atmış oldu. 15-17 Aralık 2013 tarihlerinde Dubai’de gerçekleştirilecek olan “Kurumsal Kültür Değişim Maratonu Konferansı”nda ülkemizi temsil edecek olan Sinem Yelboğa’nın Liderliğindeki Team Play takımı derece almak için yarışacakken, Ozan Eren Taşar’ın Liderliğindeki Great İdea takımı ise ülkemizi, yaptığı çalışmanın evrenselliği bakımından temsil edecek. ALJ Grup (Abdul Lateef Jameel Co. Ltd.) tarafından düzenlenen “Kurumsal Kültür Değişim Maratonu Konferansı”nda bir ülke ilk defa 2 takımla temsil edilecek.

12 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR