Eski yapılar yıkılıyor

   Yetkililerin verdiği bilgiye göre geçen 5 yıl içinde kentin değişik yerlerinde 500’e yakın eski yapı yıkılarak mahalleler adeta nefes aldırıldı. 2...

 

 Yetkililerin verdiği bilgiye göre geçen 5 yıl içinde kentin değişik yerlerinde 500’e yakın eski yapı yıkılarak mahalleler adeta nefes aldırıldı.

2 MAHALLEDE 3 YAPI YIKILDI

Cedit ve Yenimahalle’de bulunan 3 eski yapının yıkımı da yapıldı. Yapı Kontrol Müdürlüğü yetkilileri, Cedit Mahallesi Küçük Sokak’ta Melahat Arık’a ait yapı ile yine Cedit Mahallesi Musa Kazım Caddesi’nde Hüseyin Çetinkaya’ya ait eski yapılar İmar Kanunun 39.maddesine istinaden yıkıldı. Yine aynı şekilde Yenimahalle Kaçar Sokak’ta Alfen firmasın ait görüntü kirliliği oluşturan yapının yıkımı da Encümen kararına istinaden gerçekleştirildi. 

23 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Aysun - Yeni mahalle Acıbadem hastanesi yanında bulunan roman vatandaşların ikamet ettiği yerlerin en kısa sürede insanca yaşanacak ve güzel bir görüntü sağlanacak bir duruma getirilmesi gerekmektedir.

Yanıtla . 0Beğen 23 Mayıs 11:04
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR