Serhat İlleri Derneği 1000 adet Ramazan paketi hazırlayacak

    Serhat İlleri Derneği Başkanı Necdet Karataş ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün kahvaltıda bir araya geldi. Derince’deki dernek binasında gerçek...

BÜYÜT

 

 

Serhat İlleri Derneği Başkanı Necdet Karataş ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün kahvaltıda bir araya geldi. Derince’deki dernek binasında gerçekleşen kahvaltıya Ramada Plaza İzmit Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt,  Cengiz Kavşut, Haluk Mamik ve Alaattin Katanalp de katıldı. “Kars, Ardahan, Iğdır” illeri Dayanışma Derneği olarak bilinen Serhat İlleri Derneği’nin Kocaeli merkez binası, geçtiğimiz aylarda Kemalettin Bey tarafından merhum İsamettin Akkurt anısına Serhat İlleri Dayanışma Derneği’ne tahsis edilmişti. 

PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ…

Serhat İlleri Derneği Başkanı Necdet Karataş kahvaltı açılış konuşmasında derneğe ilişkin tasarladıkları projeleri üyelere aktardı. Kocaeli Serhat İlleri Derneği projelerine değinen Karataş, Ramazan ayında 1000 adet ramazan paketi hazırlatarak ihtiyaç sahiplerine iletmek istediklerini ayrıca yine ramazan ayı boyunca dört kez (haftada bir) 500 ile 1000 Kişiye hitap edecek şekilde gerçekleştirilecek iftar yemeği planladıklarını söyledi.

İŞADAMLARINA TEŞEKKÜR

Karataş ayrıca 30 Ekim Kars’ın Kurtuluş gününde ise Kapalı Spor Salonunda kutlama gecesi organize etmek istediklerini açıkladı. Kocaeli Serhat İlleri Derneği üyesi işadamlarının da bir araya geldiği dernek kahvaltısında, üyelerin projeleri destekleyeceği konuşuldu. Serhat İlleri Derneği Başkanı Nejdet Karataş desteklerinden dolayı iş adamlarına teşekkürlerini iletti.

09 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR