Yeni müdürden başkana ziyaret

        Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü görevine getirilen Musa Aydemir’i makamında...

BÜYÜT

 

 

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü görevine getirilen Musa Aydemir’i makamında ağırladı. Bölge müdürlüğüne atanan Aydemir’i tebrik eden ve başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, “Devlette bütünlük esastır. Devletimizin topladığı vergi arttığı zaman bizim de yaptığımız hizmetler artar. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Yeni göreviniz hayırlı olsun” dedi.

 

KOLAY TİCARET

BÜYÜK TÜRKİYE

Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir, “Kolay Ticaret Büyük Türkiye düşüncesiyle, ticaretin kolaylaştırılması, proaktif yaklaşımla teknolojiyi yakından takip ederek yasa dışı ticaretin önlenmesini hedefliyoruz“ dedi. Aydemir, “Yönetimde etkinlik, verimlilik, katılımcılığa dayalı şeffaf yönetim ve değişim, gelişime açık, insan odaklı, güven esaslı bir çalışma yapacağız” şeklinde konuştu.

 

MUSA AYDEMİR KİMDİR?

1971’de Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde doğan Musa Aydemir; Gazi Üniversitesi İİBF Gümrük İşletme öğrenimini tamamladıktan sonra 1991 yılında o zamanki adı ile Maliye ve Gümrük Bakanlığı Kontrol Genel Müdürlüğü’nde göreve başladı. 1997 yılında Gümrükler Genel Müdürlüğü’ne şef olarak atanan Aydemir, daha sonra Gümrük Müdür Yardımcısı ve Gümrük Müdürü olarak görev yaptı. Çukurova Üniversitesi İktisat Fakültesi Avrupa Birliği Ekonomisi Yüksek Lisans programlarını tamamlayan Aydemir, tez aşamasında olan aynı üniversitenin Yönetim ve Organizasyon bölümünde Doktora çalışmasını yapıyor. Atatürk Havalimanı Kargo Gümrük Müdürlüğünde Gümrük Müdürlüğü görevini yürütürken 01.08.2012 tarihli Bakanlık Makamı Onayı ile Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdür Vekili olarak atanan Aydemir,  Bakanlık Makamının 03.07.2014 tarihli Onayı ile Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne atandı. Musa Aydemir, evli ve iki çocuk babası.

23 Temmuz 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR