İZTOP’un 2015 yılı bütçesi 1 milyon TL

S. S. İzmit Toplu İşyeri ve Konut Yapı Kooperatifi (İZTOP)’un genel kurulu Emex Otel’de gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şanlı ve üyele...

S. S. İzmit Toplu İşyeri ve Konut Yapı Kooperatifi (İZTOP)’un genel kurulu Emex Otel’de gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şanlı ve üyelerin hazır bulunduğu kurulda divan başkanlığını Mehmet Sevim Geredeli, katip üyeliklerini Yunus Ercan Gürkan Şanlı yaptı. Gerçekleştirilen kurulda 2014 yılı yıllık çalışma raporları, denetim kurulu raporları, bilanço ve gelir gider raporları okunarak üzerinde tartışıldı. 2014 yılı bütçesi 258 bin TL iken yapılan harcamaların 105 bin 795 TL olduğu belirtildi. Buna bağlı olarak aradaki gelir farkının 151 bin TL olduğu belirtildi. 2015 yılı tahmini gelir ve gider bütçeleri de görüşülerek 2015 yılı bütçesi 1 milyon 654 bin 939 TL olarak belirlendi.

 

“SİTEYE SAHİP ÇIKALIM”

Orhan Şanlı yaptığı konuşmada, “Kooperatif yönetimi hakkında üç üye suç duyurusunda bulundu ancak soruşturmaya gerek olmadığı nedeniyle sonuç bulunmamıştır” dedi. Şanlı, üyelerin siteye sahip çıması gerektiğine vurgu yaptı. Şanlı’nın konuşmasının ardından yönetimi dava eden 3 üyeden biri olan Necdet Şir, “Ben iki kez yönetim kurulundan kooperatif hakkında geniş bilgi talep ettim. Bu konuda bana hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Şuan bilgi istiyorum” dedi. Ardından geniş olarak faaliyet ve çalışma raporları tekrar okundu.

 

2 ARSA SATIŞI ONAYLANDI

Kongrede Başiskele Kullar Köyü’nde 190/C Pafta, 252 ada, 1 No’lu parselde kayıtlı bulunan 3 bin 433 metrekare gayrimenkulün metrekare bedelinin 200 TL’den aşağı olmamak üzere 2 bin TL’ye kadar satışının yapılması ve ihale alıcısına devrine yönelik işlemlerin yapılması için yönetim kuruluna yetki verilmesi oy birliğiyle kabul edildi. Ardından yine İzmit Durhasan Köyü’nde 830 ada, 2 No’lu parselde kayıtlı bulunan 557 metrekare gayrimenkulün metrekare bedelinin 300 TL’den aşağı olmamak üzere 2 bin TL’ye kadar satışının yapılması ve ihale alıcısına devrine yönelik işlemlerin yapılması için yönetim kuruluna yetki verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

 

YÖNETİM KURULU

Orhan Şanlı

İrfan Kanık

Adnan Zeytinoğlu

Ahmet Hamdi Başaran

Hasan Konca

 

DENETİM KURULU

Abdülkadir Koray Yener

Bektaş Mehmet Toker

24 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR