TeknoSA’dan öğrencilere süper kampanya

25 Eylül tarihinde başlayacak ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanyayla artık öğrenciler, Türkiye’nin 81 ilindeki TeknoSA mağazalarından aldıklar...

BÜYÜT

25 Eylül tarihinde başlayacak ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanyayla artık öğrenciler, Türkiye’nin 81 ilindeki TeknoSA mağazalarından aldıkları Intel işlemcili HP notebook ve ikisi bir arada modellerle Morpa, Your Learning Place ve Palme ile içerik ve eğlenceli öğrenme fırsatına sahip olacak. İlk 3 ay bedelsiz olacak içerik daha sonra da özel fiyat ile TeknoSA müşterilerine sunulacak.

 

Yaklaşan okul heyecanını tüketicilere sunduğu okul öncesi kampanya ile taçlandıran TeknoSA, Intel işbirliğiyle müfredata uygun yardımcı kaynaklarla öğrencilerin derslerini tekrar edebilmelerini, kaçırdıkları dersleri takip edebilmelerini ve eğlenerek öğrenmeyi sağlayan bir kampanyaya imza atıyor.

 

25 Eylül tarihinde başlayacak ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya ile öğrenciler, Türkiye’nin 81 ilindeki TeknoSA mağazalarından ve Teknosa.com’dan aldıkları Intel işlemcili notebook ve ikisi bir arada ürünlerle 3 farklı dijital eğitim sitesine de üyelik hakkı kazanacaklar. Ürünlerle birlikte Türkiye’nin önde gelen Morpa Kampüs, Your Learning Place ve Palme Yayıncılık eğitim siteleri için TeknoSA müşterilerine özel olarak 3 aylık bedelsiz üyelik aktivasyon kodu verilecek olup, 3 ayın ardından her bir site için üyelikler özel fiyat avantajlarıyla yıllık olarak uzatılabiliyor olacak.

 

Dijital eğitim deneme paketi içinde yer alan; ilkokul ve ortaokul öğrencilerine derslerde destek olmak için hazırlanmış müfredata uygun binlerce eğitsel içeriğin yer aldığı, 1.200.000 öğrencinin kullandığı zengin bir eğitim-öğretim platformu olan  “Morpa Kampüs”, öğrencilerin görsel ve işitsel tekniklerle öğrenmelerine ve tekrar etmelerine imkan sağlıyor.

 

Türkiye’de yaklaşık 200 bin öğrencinin animasyonlar, masallar ve oyunlar eşliğinde yabancı dil öğrendiği “Your learning place” sistemi ve TEOG ve YGS için hazırlanmış, “Palme” kaynaklı soru bankalarının yer aldığı sistem ile öğrenciler eğlenerek, seyrederek, duyarak kalıcı öğrenmenin kapılarını aralayacak.

 

Türkiye’nin lider teknoloji marketi TeknoSA’da yeni öğretim yılı, teknoloji devi Intel işbirliğiyle öğrencilere sunulan fırsatlarla karşılanıyor.

23 Eylül 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!

Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR