Akar’dan rektörlere ziyaret

İlk ziyaretini Gebze Teknik Üniversitesine yapan Akar’a CHP Gebze İlçe başkanı Sedat Tatar’ da eşlik etti. GETÜ rektörü Haluk Görgün makamında ağırla...

BÜYÜT

İlk ziyaretini Gebze Teknik Üniversitesine yapan Akar’a CHP Gebze İlçe başkanı Sedat Tatar’ da eşlik etti. GETÜ rektörü Haluk Görgün makamında ağırladığı Akar, Gebze Teknik Üniversitesi’nin kurulmasının AKP tarafından 2 yıl geciktirilmesine rağmen muhalefet olarak her zaman desteklediklerini sonuç olarak Gebze bölgesinin ihtiyacının giderilmesinin sevindirici olduğunu söyledi.

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün de Milletvekili Akar’a ziyaretinden ve desteklerinden ötürü teşekkür ederek; Gebze’nin gelişmesi ve üniversiteyi Türkiye'de saygın yere taşımak için gece-gündüz demeden çalışacaklarını dile getirdi.

Daha sonra CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ile Kocaeli Üniversitesinin yeni rektörü Rektör Sadettin Hülagü’yü ziyaret eden Akar, Kocaeli Üniversitesinin Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olduğunu belirterek Rektör Prof. Dr. Hülagü’ye görevinde başarılar diledi. Prof. Dr. Hülagü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek üniversitemizi daha ileriye taşımak için tüm gayreti göstereceğiz dedi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk'ü de makamında ziyaret eden Akar, sağlık konusunda bir çok sorunun olduğu ve bu konuda iyi bir yönetim sergileyeceklerine inandıklarını belirttiği  Başhekim Cantürk’e yeni görevinde başarılar diledi.

09 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR