Türk Telekom, İzmitli Kobilerle buluşacak

Türk Telekom, KOBİ’leri teknolojiyle buluşturmak ve markalaşma sürecinde onlara yol göstermek amacıyla ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nı ge...

BÜYÜT

Türk Telekom, KOBİ’leri teknolojiyle buluşturmak ve markalaşma sürecinde onlara yol göstermek amacıyla ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nı gerçekleştiriyor. İkincisi ilimizde gerçekleştirilecek zirvede, konusunda uzman isimler bugün saat 09.00-16.00 saatleri arasında İzmit Ramada Plaza Otel’de İzmitli KOBİ’lere dijital dünyanın imkânları ile güçlü bir marka olmanın yollarını anlatacak.

 

BAŞARILI HİKAYELER ANLATILACAK

Türk Telekom’un müşterilerine bir ‘Teknoloji ortağı’ olarak hizmet vermek ve sunduğu yenilikçi ve hızlı servislerle onlara rekabet avantajı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği, Türk Telekom ve Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen Zirve kapsamında ‘Marka, Markalaşma Nedir?, Neden önemlidir?’ ve ‘KOBİ’lerin İyi Bir Marka Olma Yolunda Yapması Gerekenler? başlıklı konuşmalar gerçekleştirilerek başarılı KOBİ’lerin hikâyeleri örneklerle anlatılacak.

 

TÜM ÜYELER DAVETLİ

Konusunda uzman isimlerin Anadolu’daki küçük ve orta büyüklükteki işletmelere dijital dünyada iş yapmanın avantajlarını ve markalaşmanın yollarını anlatacağı etkinlikte ürpriz yarışmalar ve organizasyonlarda gerçekleştirilecek. Zirvenin sonraki durakları ise Bursa, Adana, Samsun, Eskişehir ve Antalya olacak. Teknoloji buluşmalarına tüm üyeler davetli.

21 Ekim 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR