Çocuklara en güzel armağan TÜMSİAD’dan

TÜMSİAD tarafından kurulan dış mekan spor aletlerinin açılışı yapıldı. Sosyal İşler Komisyon Başkanı Hamit Akın, devletin himayesinde yaşamlarını sürd...

BÜYÜT

TÜMSİAD tarafından kurulan dış mekan spor aletlerinin açılışı yapıldı. Sosyal İşler Komisyon Başkanı Hamit Akın, devletin himayesinde yaşamlarını sürdüren bu yavrularımızın bu mekanda hiçbir eksiğinin olmadığını görmek bizi fazlasıyla mutlu etmiştir, sosyal sorumluluk projelerini TÜMSİAD ailesi olarak çok önemsediklerini, bu konuda somut projelerin devam ettiğini ifade etti.

HİZMET BİLİNCİ

Akın, "toplumumuzun geleceği olan bu yavrularımıza sahip çıkmamız, şefkat göstermemiz gerekir. Dünyamızın güzelleşmesi ve yarınlarımıza güvenle bakabilmemiz için mum gibi her şekli alabilen küçüklerimizin iyi ortamlarda yetiştirilmesine destek vermeliyiz, devletimizin himayesindeki bu yurttaki çocuklarımızın yaşam koşullarını gördüğümüzde, aynı şartlarda olup, çeşitli sebeplerle bu güvenceye kavuşamamış yavrularımızın da mevcudiyetini düşünerek, bu konuda yapılacak çok hizmetin olduğunun bilinci içerisindeyiz” dedi.

KALICI BİR HİZMET

Konuşmaların ardından, parkın açılışı, Kocaeli TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcısı İrfan Barış ve KASSEL Çocuk Köyü Müdürü Mehmet Akpınar tarafından yapıldı. Kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Yardımcısı İrfan Barış, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklara armağan edilen tek bayramdır. Bizlerde TÜMSİAD olarak 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda çocuklarımıza kalıcı bir hizmet vermek istedik ve ilimizdeki Kassel Çocuk Yuvası'nda kalan yavrularımızın kullanabileceği dış mekan spor aletlerini kurduk. Ayrıca yuvada kalan 3 ila 6 yaş arası çocuklara giyim yardımında bulunduk' dedi.

25 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR