Doğan tiyatrocuları unutmadı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle kentimizdeki tiyatro sanatçılarıyla bir araya geldi. Sekapark Öz-Sar Et Lokan...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle kentimizdeki tiyatro sanatçılarıyla bir araya geldi. Sekapark Öz-Sar Et Lokantası’nda tiyatrocu konuklarını ağırlayan Başkan Doğan, tiyatronun tarihler boyunca insanlığın gelişimine önemli hizmetleri olduğunu söyledi.

Yemeğe Kocaeli Bölge Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin ve oyuncuları, Oyun Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Gülabi Turan ve oyuncuları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı Aydın Sigalı, Ezel dizisinde “Kerpeten Ali” rolünü başarıyla canlandıran oyuncu Barış Falay ve şehir tiyatrolarında rol alan diğer oyuncular katıldı.

TİYATROCUNUN YANINDAYIZ
Başkan Doğan, yemeğe katılan tüm sanatçıların Dünya Tiyatrolar Gününü kutlayarak, “İZMEK bünyesinde verdiğimiz tiyatro kursları, okullara ve mahallelere götürülen gezici tiyatrolar buna örnek çalışmalarımızdır. Şahsım ve başında bulunduğum kurum adına bir kez daha tüm tiyatrocularımızın Dünya Tiyatro Gününü kutluyor, her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum” dedi. KBT Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin, sanatçılar adına Başkan Doğan’a teşekkür etti.

30 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR