KTO’da göz sağlığı konuşuldu

Körfez Ticaret Odası (KTO) üyelerine yönelik, ofis ortamlarında ekran karşısında çalışmalara bağlı olarak daha çok artan göz hastalıklarına yönelik D...

BÜYÜT

Körfez Ticaret Odası (KTO) üyelerine yönelik, ofis ortamlarında ekran karşısında çalışmalara bağlı olarak daha çok artan göz hastalıklarına yönelik Dünya Göz Hastanesi İzmit Şubesi işbirliği ile Prof.Dr.Orhan Elibol’un sunumu ile gerçekleşen bilgilendirme toplantısı düzenledi.

KTO Üyelerinin katılımının yoğun olduğu toplantıda sunum yapan Elibol, “Göz sağlığı ihmale gelmez. Bu doğrultuda göz sağlığının nasıl korunması gerektiği konusunda halkımızı bilinçlendirmeye ve erken teşhis için düzenli göz kontrolünün önemini anlatmaya çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Bilgilendirme toplantısından sunum sonrasında Prof.Dr.Orhan Elibol, katılımcıların göz sağlığına yönelik sorularını cevaplandırdı.

05 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR