Türk Ocakları, Basın Onur Günü’ne Mehmet Öz’ü davet etti

Ziyarette Türk Ocakları Genel Başkanı Mehmet Öz’e davetiyesini Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol takdim ederken,  Türk Ocağı Kocaeli Ş...

BÜYÜT

Ziyarette Türk Ocakları Genel Başkanı Mehmet Öz’e davetiyesini Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol takdim ederken,  Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, şube yöneticileri Gökmen Türengül ve Emre Denizbilgin de Çetin Gürol’a eşlik etti.

 

“Birçok siyasi parti, sendika ve STK’ların genel başkan ve genel merkez yöneticilerinin katılması beklenen İzmit Basın Onur Günü’ne, Türk Ocaklılar olarak bizde katkı sağlama, ilimizin bu önemli gününün ülke çapında duyulması için çaba harcamak istedik” diyen Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Böylesine büyük bir organizasyonda bize de yer verdiği için cemiyet başkanımız Çetin Gürol’a teşekkür ederim” dedi.

 

DEVLET BAHÇELİ'YE KANDİL KUTLAMASI

Türk Ocakları Genel merkez ziyaretlerini tamamlayan Türk Ocakları Kocaeli şube yöneticileri, aynı zamanda Türk Ocakları mensubu olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kandilini kutlayarak, Ocak faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

 

“Genel başkanımızın hizmetlerimizden ve Ocak faaliyetlerimizden haberdar olduğunu öğrenmek bizi ziyadesi ile mutlu etti” diyen Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Genel Başkanımıza ocağımızın sembollerini taşıyan atkımızı hediye ederek Ocağımıza davet ettik. Seyahat planlamasına alacağını belirtti, tavsiyeleri ve öğütlerini aldık. İnşallah tez vakitte Ocağımızda misafir etmek nasip olur” dedi.

04 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR