KTO Meclisi’nde seçim değerlendirmesi

KTO nisan ayı meclis toplantısında konuşan Oda Başkanı Mustafa Efe, genel seçim öncesi ve sonrasında ekonomide güven unsurunun ön planda tutulması ger...

BÜYÜT

KTO nisan ayı meclis toplantısında konuşan Oda Başkanı Mustafa Efe, genel seçim öncesi ve sonrasında ekonomide güven unsurunun ön planda tutulması gerektiğini söyledi.

Körfez Ticaret Odası (KTO) nisan ayı meclis toplantısını dün gerçekleştirdi. KTO Meclis Salonu’nda yapılan toplantıyı Osman Çalık yönetirken, Selahattin Kabadayıoğlu, Bilal Atak ve Hamit Akbulut katiplikleri üstlendi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıda Genel Sekreter Kenan Mintaş mart ayı raporlarını okudu ve raporlar ibra edildi. Oda Başkanı Mustafa Efe ilk olarak nisan ayı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

SEÇİM YORUMU
Efe, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki olumsuzluklara rağmen ihracatın mart ayında yüzde 22 artarak 11 milyar dolara ulaşarak rekor kırdığını belirterek, “En çok ihracat yapan iller incelendiğinde Kocaeli'nin öne çıktığı görülüyor. Kocaeli, listede İstanbul’dan sonra 2. sırada yer alıyor. Kocaeli, yapılacak yatırımları fazlasıyla hak ediyor” dedi. Efe son olarak “Ülkemiz şu an çok önemli bir süreç içerisindedir. Haziran ayında milletvekili genel seçimleri yapılacak. Bu süreçte ve sonrasında da ülkemiz ekonomisinde güven unsuru her zaman ön planda tutulmalıdır” şeklinde konuştu.

ODA ÇALIŞANLARINA KADRO
Meclis toplantısında oda çalışanlarından Nihan Yazıcı’nın Muhasebe Müdürü, Nazim Topçu’nun Muhasebe Şefi ve Nurgül Dilemen’in ise Sicil Şefi ve Sicil Müdürü Yardımcısı kadrolarını alması görüşüldü ve oy birliği kabul edildi. Toplantı komite üyelerinin sunumlarını gerçekleştirmesi, teklif ve temennilerin iletilmesiyle sona erdi.

27 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR