Başiskele’de eğitim önemseniyor

Başiskele Belediyesi hizmet içi eğitimleri kapsamında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ve Hukuk İşle...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi hizmet içi eğitimleri kapsamında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü personeline 2 gün süren eğitim semineri düzenledi. Eğitim seminerine ilgili müdürlüklerin tamamı eksiksiz katıldı.

 

Başiskele Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından The Ness otelde gerçekleşen eğitim semineri eğitimci, Yüksek Şehir Plancısı Ayşe Ünal tarafından gerçekleşti. Düzenlenen eğitim seminerine Başkan Yardımcısı Veysel Alçiçek’in yanı sıra İmar ve Şehircilik Müdürü Ömer Soydal, Yapı Kontrol Müdürü İbrahim Kardil, Emlak İstimlak Müdürü Nalan Süngü, Hukuk İşleri Müdürü Işık Ballıcalı ve ilgili personeller katıldı.

 

Eğitim seminerinde 3194 sayılı imar kanunu, planlı alanlar tip imar yönetmeliği, Mekansal plan yapım yönetmeliği ile ilgili bilgiler üzerinde konular tartışıldı. Soru cevap şeklinde devam eden seminer sonrası sunumu gerçekleştiren Yüksek Şehir Plancısı Ayşe Ünal’a Başiskele Belediyesi Başkan Yardımcısı Veysel Alçiçek plaket takdim etti.

15 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR