KASK'tan 35. yıl sergisi

İlimizin köklü sivil toplum kuruluşlarından olan Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK), kuruluşunun 35. yılında “35 Yılın Işığı” adlı siyah beyaz fo...

BÜYÜT

İlimizin köklü sivil toplum kuruluşlarından olan Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK), kuruluşunun 35. yılında “35 Yılın Işığı” adlı siyah beyaz fotoğraflardan oluşan üye sergisini Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezinde fotoğraf severlerle buluşturdu.

 

Büyük bir ilgi gören sergi açılışında KASK yöneticileri, üyeleri ve fotoğraf severler hazır bulundu. Tüm katılımcılara, üyelere, emeği geçenlere, Vehbi Koç Vakfı yöneticilerine ve fotoğraf severlere teşekkür eden KASK başkanı Altuğ Şenel, KASK'ın fotoğraf sanatının yaygınlaşması ve daha büyük kitleler tarafından sevilip icra edilmesi için çalıştıklarını ve bu yönde sergi, seminer, atölye çalışmaları ve etkinlere devam edeceklerini belirtti.

 

KASK “35 Yılın Işığı” üye sergisi 7 Ocak 2015 tarihine kadar Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezinde fotoğraf severler tarafından izlenebilir.

04 Aralık 2014 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR