KO-MEK yöneticilerine “kahkahalı” eğitim

KO-MEK, başarısını eğitime verdiği değerle güçlendiriyor. KO-MEK, kursiyerlerini emanet ettiği usta öğreticilerinin eğitimine de aynı hassasiyetle yak...

BÜYÜT

KO-MEK, başarısını eğitime verdiği değerle güçlendiriyor. KO-MEK, kursiyerlerini emanet ettiği usta öğreticilerinin eğitimine de aynı hassasiyetle yaklaşıyor.

KO-MEK geçtiğimiz hafta içinde söz konusu eğitimlerinin belki de en renklisini gerçekleştirdi. Külliyen Tiyatro Topluluğu, KO-MEK yöneticilerinin kursiyerler ile nasıl doğru iletişim kurabileceklerini mizahi bir dille anlattı. KO-MEK yönetici ve usta öğreticilerinin kahkahalarla izlediği oyun, verdiği mesajlarla izleyenlerden tam not aldı. Yönetici ve kursiyerler bir yandan eğlenirken, bir yandan da eğitim almanın ayrıcalığını yaşadı.

DOĞRU İLETİŞİM ANLATILDI
Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tiyatro gösterisini Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım, KO-MEK yöneticileri ve çok sayıda usta öğretici izledi. Külliyen Tiyatro Topluluğu, sahnelediği 5 ayrı oyun ile KO-MEK yöneticilerine kursiyerler ile nasıl doğru iletişim kurabileceklerinin yollarını anlattı. Sahnelenen skeçlerin tamamında, önce yapılan yanlışlar gösterildi, ardından yapılması gereken doğru hareketler anlatıldı. Skeçlerde, KO-MEK’te eğitim alan vatandaşların ne kadar önemli olduğu vurgulandı. Bol kahkahalı oyun KO-MEK yöneticileri tarafından ayakta alkışlandı.

08 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR