İHALE DOSYASI

    Sağlık ocağı tadilatı ihalesi   Kartepe Belediyesi tarafından, Rahmiye Sağlık Ocağı’nın bodrum katı tadilatı için bir ihale yapılacak. Belediy...

BÜYÜT

 

 

Sağlık ocağı

tadilatı ihalesi

 

Kartepe Belediyesi tarafından, Rahmiye Sağlık Ocağı’nın bodrum katı tadilatı için bir ihale yapılacak. Belediyenin destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihalenin 24 Haziran Salı günü saat 11.00’da gerçekleşeceği bildirildi. İşin ise yer tesliminin ardından 60 gün içinde tamamlanması gerekiyor.

 

----- -----

 

Çayırova’da duvar ihalesi

 

Çayırova Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından taş duvar ve tuğla duvar yapımı için bir ihale gerçekleştirilecek. 26 Haziran Perşembe günü 10.30’da belediye hizmet binasında yapılacak olan ihaleyi kazanan firma, 60 gün içinde işi teslim etmek zorunda.

 

----- -----

 

Büyükşehir’den

yol yapım ihalesi

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından, Körfez ve Derince ilçelerinde yapılacak olan yol yapım, bakım ve onarım çalışması işi için bir ihale yapılacak. 27 Haziran Cuma günü saat 09.30’da yapılacak olan ihalenin süresinin 400 gün olduğu bildirildi.

 

----- -----

 

Camilere çelik

minare yapılacak

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından, kandıra ilçeye bağlı olan muhtelif köylere çelik minare yapımı işi için bir ihale gerçekleştirilecek. 30 Haziran Pazartesi günü saat 09.30’da yapılacak olan ihaleyi kazanan firmanın 60 gün içinde işi tamamlaması gerekiyor.

 

----- -----

 

Kullar’da arsa satışı

 

Kocaeli 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir taşınmasın satışı açık artırma usulü ile yapılacak. Başiskele Kullar Mahallesi’nde bulunan 8608,97 metrekare büyüklüğündeki arsanın satışının 17 Temmuz Perşembe günü saat 15.00’da yapılacağı bildirildi. arazi için belirlenen fiyat ise 278.000 TL.

 

16 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR