KOTO, English Time işbirliği

Globalleşme akımı ile birlikte dünya ticareti her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor, stratejiler ve hamleler üstüne kurulu bu hızlı dünyanın dili...

BÜYÜT

Globalleşme akımı ile birlikte dünya ticareti her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor, stratejiler ve hamleler üstüne kurulu bu hızlı dünyanın dili ise İngilizce olarak tanımlanıyor. Üye ve çalışanlarının, bu şartlar karşısında daha avantajlı olabilmesi için çeşitli projeler yürüten Kocaeli Ticaret Odası, English Time Dil Okulları ile işbirliği yaptı. Kocaeli Ticaret Odası üyeleri, üyelerinin çalışanları ve personelinin English Time Dil Okulları’nın hizmetlerinden indirimli olarak faydalanmasını sağlayan protokol, düzenlenen törenle uygulamaya alındı. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, KOTO Genel Sekreteri Oktay Baltalı, Genel Sekreter Yardımcısı Figen Dilaver ve English Time Dil Okulları Genel Müdürü Şenol Çiçek’in katıldığı törende protokolü Başkan Özdağ ve Şenol Çiçek imzaladı.

 

TÜRKİYE GENELİNDE 38 ŞUBE

KOTO Başkanı Özdağ, protokolün oda üyeleri için hayırlı olmasını dilerken, Çiçek ise 1997 yılında kurulan ve Türkiye genelinde 38 şubesi bulunan English Time Dil Okulları hakkında kapsamlı bilgi sundu. Şenol Çiçek şöyle konuştu; “English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur. Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları’nın İngiltere Londra'da ve Azerbaycan Bakü' de şubesi bulunmaktadır.

 

"YAŞAYARAK ÖĞRENİYORLAR"

English Time Dil Okulları‘nda eğitimler, yetişkinlere İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, uluslararası sertifikalara sahip tecrübeli ve anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilir. Öğrencilerimiz kelimeleri gerçek telaffuzları ile öğrenirken, uzman yabancı eğitmenlerle birlikte hem farklı kültürleri tanıyarak hem de gerçek hayatta kullanılan İngilizceyi yaşayarak ve kullanarak dil yeteneklerini geliştirebilme fırsatına sahip olurlar”

28 Ocak 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR