Tarhan: Mecliste ilk işim hesap sormak olacak

Tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını yaşadığı ilçede kutlamayı tercih eden Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin T...

BÜYÜT

Tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını yaşadığı ilçede kutlamayı tercih eden Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan küçük büyük tüm Darıcalılar’ın akın ettiği kalabalıkla Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirdi.  Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum günüm dediği Kurtuluş Savaşını başlattığı 19 Mayıs 1919’un 96. yılı çeşitli slogan ve marşlarla anıldı. Cumhuriyet Meydanında bir konuşma yapan Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan “ Size söz veriyorum. Meclise gittiğimde ilk işim 19 Mayıs’ı yasaklayanlardan hesap sormak, 23 Nisan’ı yasaklayanlardan hesap sormak, Türkiye’nin arazilerini satıp peşkeş çekenlerden hesap sormak ve ilk işim siyasi ahlak yasasını çıkartmak olacaktır.” dedi.

 

KOMŞULARINIZA SELAM SALIN

Meydanında yaptığı konuşmada dev kalabalığa Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yaşanabilecek Bir Türkiye için söz verdiği beyanları anlatmalarını isteyen CHP’li Milletvekili Adayı Tarhan, “Komşularınıza selam salın. İşsizden, emekliden, öğrenciden yana, üretimden, insan haklarından, adaletten ve demokrasiden yana yeni bir siyaset 7 Haziran’da geliyor. 7 Haziran’da Türkiye’de yeni bir ışık doğacak. Çünkü Anadolu’nun Kemal’i Başbakan olacak. Dürüstler kazanacak, kötüler kaybedecek.” dedi.

 

Darıca’da yapılan 96. Yıl etkinliklerine CHP Kocaeli Milletvekili Adaylarından Kemal Nişancı ve Rasim Meriç ile Darıca İlçe Başkanı Şinasi Serdar, Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya ve ilçe gençlik ve kadın kolları katıldı.

20 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR