Başkan Köken’den 30 yıl görev yapmış muhtarlara plaket

Kandıra Muhtarlar Derneği’nin düzenlemiş olduğu program; Kandıra Kaymakamı Oktay Erdoğan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Ak Parti İlçe...

BÜYÜT

Kandıra Muhtarlar Derneği’nin düzenlemiş olduğu program; Kandıra Kaymakamı Oktay Erdoğan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder,  Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Mevlüd Akdeniz ve muhtarların katılımı ile gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Mevlüd Akdeniz “Programımıza katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Muhtarlık kutsal bir görevdir. Hizmetimize devam edeceğiz. Başkanımız Sayın Ünal Köken’e bize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken açıklamasında; “Bizi bu programa davet etiğiniz için teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik, güç demektir. Birlik beraberlik o bölgenin hızlıca kalkınması demektir. Birlik beraberlik kendi ülkesine sahip çıkmak demektir. Biz bundan sonra Kandıra’mıza ne katkıda bulunuruz, bunların çalışmasını elbirliğiyle yapacağız ve Kandıra’mıza geliştireceğiz” dedi.

Program, 30 yıl Kandıra’ya hizmet etmiş muhtarlara plaket takdimiyle sona erdi.

28 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR