Ayaz: Baro Başkanlığı Başiskele’den geçer

Başiskele Belediyesi, ilçede yaşayan avukatlara Emex Otel’de yemek düzenledi. Başkan Ayaz, Başiskele’de yaşayan avukatların sayısına dikkat çekerek “B...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi, ilçede yaşayan avukatlara Emex Otel’de yemek düzenledi. Başkan Ayaz, Başiskele’de yaşayan avukatların sayısına dikkat çekerek “Baro Başkanlığı Başiskele’den geçer” diyerek espri yaptı.

Başiskele Belediyesi 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle ilçede yaşayan avukatlara bir yemek düzenledi. Emex Otel’de gerçekleşen yemeğe Başkan Hüseyin Ayaz ev sahipliği yaparken, geceye Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu, CHP İzmit Belediye Meclis üyesi Avukat Fahri Örengül’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda avukat katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Başkan Ayaz ilçede yaşayan avukatlarla bol bol sohbet etme imkânı yakaladı.

AYAZ’DAN ESPRİ
Keyiflerin yerinde olduğu akşamda günün önemine ilişkin konuşma yapan Ayaz, “Bu gün ilk defa değerli avukat komşularımızla bir araya gelme imkânı yakaladık. Amacımız siyasi görüş ayrımı yapmadan, farklı dünya görüşü gözetmeden sadece yaşadığımız ilçenin sorunlarına çözüm üretme noktasında bir arada olmaktır” ifadelerini kullandı. Ayaz, Başiskele’de Baro üyesi çok sayıda avukatın yaşadığına dikkat çekerek, “Bu kalabalık önümüzdeki Baro Başkanlığı seçimlerinin Başiskele’den geçeceğini gösteriyor” diyerek espri yaptı. Bu sözler salondaki avukatları oldukça keyiflendirdi.

SOLAKOĞLU DA ŞAŞIRDI
Ayaz’ın ardından “Hatırlanmak güzel şey” diyerek konuşmasına başlayan Baro Başkanı Tamer Solakoğlu “Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın bu daveti bizleri onurlandırdı. Meslektaşlarımızla bizi bir araya getirdiği için kendisine huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum” dedi. Başiskele’de yaşayan avukat sayısının çok olmasının kendisini de şaşırttığını ifade eden Solakoğlu, Başkan Ayaz’ın kendisinin de Başiskele’de yaşaması yönündeki davetini değerlendireceğini söyledi. Yemek sonrasında Başkan Ayaz, yemeğe katılan tüm avukatlara birer hediye takdim etti.

13 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR