Karaosmanoğlu, Penbegüllü dönemini kötüledi

Karaosmanoğlu burada yaptığı konuşmada Gebze’nin 2004 öncesinde hiçbir hizmet almadığını, kanalizasyonların dereye aktığını söyledi.  Bilindiği gibi...

Karaosmanoğlu burada yaptığı konuşmada Gebze’nin 2004 öncesinde hiçbir hizmet almadığını, kanalizasyonların dereye aktığını söyledi.  Bilindiği gibi Karaosmanoğlu, Gebze eski belediye başkanı Ahmet Penbegüllü’nün başkan danışmanı olarak görev yapmıştı.

 

OY PATLAMASI BEKLİYOR

Cumhurbaşkanlığı seçiminde 61.42 oyla Gebze’de yakalanan oy potansiyelini önemsediğini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, AKP teşkilatları haziran ayındaki milletvekilliği seçiminde de bu oranın yukarısına çıkacak kabiliyette olduğunu sözlerine ekleyerek, “Başbakanımız Prof. Dr Sayın Ahmet Davutoğlu’nun liderliğindeki partimiz, ülkenin geleceği için çok önemli bir viraj olarak gördüğümüz genel seçimlerden de büyük başarıyla çıkacaktır. İnanıyorum ki bu başarının ardından, ülkemizi 2023 hedeflerine doğru engelsiz taşıyacağız” açıklamasını yaptı.  

 

MUHALEFET İKTİDAR OLMAK İSTEMİYOR

Ülke idare etmenin bir dava ve inanç olduğunu bunu aşkla bütünleştiremeyenlerin bu zor göreve gelemeyeceklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Muhalefetin iktidar olmak istemediğini söylemlerinden ve uygulamalarından net bir şekilde anlıyoruz. Büyük değişime uğramış ve gelişmiş bir ülkenin idaresini yönetebilecek kabiliyette olmak, başta teşkilatlarının yönetim kapasitesinden başlar. Bu yoksa partinin temeli ve devlet yönetmeninde siyasal anlamda bir ayağı eksiktir. Bu tarz iktidarlar geçici ve başarısız olacağı gibi ülkeyi kaosa sokarlar. Geçmişte bunun çok acı örneklerini maalesef yaşadık” tespitlerini yaptı.

 

GEBZE’DE 20014 ÖNCESİ KANALİZASYON DEREYE AKIYORDU!

Göreve geldiklerinde Gebze’nin şehir anlamında çok eksikliklerinin bulunduğu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ” 2004’ten önce kanalizasyonlar derelere akıyordu. Şimdi Türkiye’nin en büyük arıtma tesisini bölgemize kazandırdık. Spor tesisleri anlamında projelerimiz devam ediyor ve yenilerini ilçemize kazandıracağız. Yeni kavşaklarla bölgemizin ana arterlerinde ulaşım yatırımları gerçekleştireceğiz. Beydağı bölgesinde ağaçlandırma çalışmalarına ağırlık vererek, yeşil alanların çoğalmasını amaçlıyoruz. Yeni alacağımız 200 otobüsle, Gebze hatlarında bu araçları vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

23 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

ömer sert - REFAH BELEDIYELER BAŞARILI OLMASAYDI SEN ORDA OTURAMAZDIN BAŞKAN

Yanıtla . 0Beğen 23 Ocak 11:38
02

İZMİTLİ - Siz önce Allaha, sonra sayın Erdoğana dua edin. yoksa hizmet yapıyoruz diye ilkel geri kalmış köprülerle, battı çıktılarla milleti uyuttuğunuzu zannetmeyin. gidin kayseri ye de kalite görün. Bir işin kaliteli olması için önce işin başındakinin kaliteli olması lazım.

Yanıtla . 0Beğen 23 Ocak 11:38
01

ömer sert - SANLKI KENDI DONEMI ÇOK PARLAKTI.AKILLI OLSAN DANIŞMAN LARA IHTIYAÇ DUYMAZDIN.DUNYA KADAR BORÇ VAR.BARAJLARMI YAPTIN.DA BORÇ İÇİNDE YUZUYORUZ,UTANMADAN SUYA ZAM YAPIYORLAR.SANA VERDIĞIM OYA YAZIK

Yanıtla . 0Beğen 23 Ocak 11:38
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR