KTO’da 2000. üyeye plaket

Körfez Ticaret Odası (KTO) Aralık ayı meclis toplantısında Odanın 2000. üyesi Erdem Karagöz'e plaket takdim edildiKörfez Ticaret Odası (KTO) Aralık ay...

BÜYÜT
Körfez Ticaret Odası (KTO) Aralık ayı meclis toplantısında Odanın 2000. üyesi Erdem Karagöz'e plaket takdim edildiKörfez Ticaret Odası (KTO) Aralık ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında Oda meclis salonunda gerçekleştirildi. KTO Meclis Salonu'nda yapılan toplantıyı Güngör Ayhan yönetirken Bilal Atak, Rıfat Bekir Bekiroğlu ve Hamza Küpeli yardımcılıklarını yaptı. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe Aralık ayı meclis toplantısında, Aralık ayı içerisinde gerçekleşen faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

KTO AKREDİTASYON
SİSTEMİNE DAHİL EDİLDİ

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Körfez Ticaret Odası' nın akreditasyon sistemine dahil edildiği bilgisini meclis üyeleri ile paylaşarak, Odaların üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” vermesi için fırsat oluşturan Akreditasyon Sistemine dahil edildik, artık Odamızın yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda markalaşmasında öncü rol üstlenmesi için gerekli bütün çalışmaları yapacağız.

SATIŞ VE LİDERLİK
EĞİTİMİ DÜZENLENECEK

Ocak ayı içerisinde 2 gün sürecek ve üyelerin ücretsiz olarak katılabilecekleri "Satış ve Liderlik" konulu eğitim düzenleneceği bilgisini de Meclis Üyeleri ile paylaşan Efe, diğer alanlarda da üyelerden gelecek taleplere göre eğitimler düzenlemeye devam edeceklerini ifade etti.

KTO’NDA ZAM YOK

Körfez Ticaret Odası Aralık ayı meclis toplantısı devamında 2014 yılı bütçe taslağı görüşüldü ve oy birliği ile 2014 bütçesi kabul edildi. Körfez Ticaret Odası’nda 2014 yılında üye aidatları ve diğer bütün kalemlerde zam yapılmayacağı açıklandı. Körfez Ticaret Odası 2014 yılı bütçesi 1 milyon lira olarak belirlendi.

KTO ELEKTRONİK
İMZAYA GEÇİYOR

Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS) hakkında meclis üyelerine bilgi veren KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, MERSİS sisteminde gerçekleştirilecek tüm işlemler için gerekli olan e-imza uygulaması için gerekli araştırmalar yapılarak E-Güven firması ile bir protokol imzalandığını açıkladı. İmzalanan protokole göre 6-7 Ocak 2014 tarihlerinde KTO'nde bir stant kurularak Oda Üyeleri başvurularını yaparak elektronik imzalarını alabilecekler.

GIDACILAR İŞLETME KAYIT
BELGELERİNİ ALMALI

Komite sunumlarında KTO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gülçan söz alarak gıda işe ile ilgilenen firmaların işletme kayıt belgelerini 31 Aralık Salı gününe kadar Tarım Müdürlüklerinden almaları gerektiğini dair Meclis Üyelerini bilgilendirdi.

EFE, 2013 EKONOMİSİNİ
DEĞERLENDİRDİ

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, 2013 yılı ekonomik rakamlarını değerlendirerek, " Ekonomide frene basılan 2012'nin ardından 2013'de toparlanma oldu. Yılın bitimine yakın ekonomik göstergeler, GSYH büyüme oranında gerçekleşmenin beklentilerden daha iyi geleceğini gösteriyor. Üçüncü çeyrekte yüzde 4.4' le beklentinin üzerinde bir büyüme yakalandı. Böylece yılın ilk 9 ayındaki GSYH büyümesi yüzde 4 oldu. Bu veriler büyüme karnesinin iyi olduğunu gösteriyor. 2014’ün daha iyi geçmesini umut ediyoruz" dedi.

2000. ÜYEYE PLAKET


Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan, Odanın 2000. Üyesi Erdem Karagöz'e plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

27 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR