Aydınlatma sektöründeki buluşma noktası İstanbulLight!

İstanbulLight 9. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi UBM NTSR organizatörlüğünde,  AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneğ...

BÜYÜT

İstanbulLight 9. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi UBM NTSR organizatörlüğünde,  AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) işbirliği ile 16-19 Nisan 2015 tarihleri arasında aydınlatma sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

2013 yılında 200 katılımcı firmayı 57 ülkeden 8.126 profesyonel ziyaretçi ile buluşturan İstanbulLight bu yılda 200’ün üzerinde katılımcıyı 10.000’nin üzerinde ziyaretçi ile buluşturmayı hedefliyor.

Profesyonel Aydınlatma ve Tesisatları, Dekoratif Aydınlatma, Led Aydınlatma, Bina Otomasyonu, Dış alan, Mağaza aydınlatması, Aydınlatma Malzemeleri gibi sektörün en önemli alanlarının yer aldığı İstanbulLight Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, sektördeki yenilikleri ve son teknolojileri takip etmek, yeni strateji ve fikirler edinmek, pazar araştırması yapmak ve uluslararası bağlantılar kurmak isteyen tüm ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.

Mimarlar, Elektrik mühendisleri, İç Mimarlar, Aydınlatma tasarımcıları, Tesis Teknik Müdürleri, Aydınlatma Ürünleri Dağıtımcıları, Perakende, zincir mağaza işletmecileri ve yetkilileri, akademisyenler, yerel yönetim yetkilileri gibi geniş ziyaretçi profili de yer almaktadır.

Sektörün en önemli buluşma noktası olmaya devam eden İstanbulLight kapsamında Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin 10. Ulusal Aydınlatma Kongresi ve Dünyadan ünlü tasarımcıların geldiği “Designers with Light Forum” etkinliği ve birçok diğer etkinlik yer alacaktır.

Fuarın girişi ücretli olmakla birlikte Salı akşamına kadar fuar web sitesi üzerinden form doldurarak ücretsiz giriş hakkına sahip olmak mümkündür.

12 Nisan 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

alaattin - Halojen lambalara göre yüzde 93, klasik tasarruflu ampullere görede de yüzde 60’a varabilecek aydınlatma nın yakaladığı yeni nesil LED ürünlerinde günlük olarak 10 saatlik kullanımda meydana gelen elektrik faturası, bir senede sadece 4 TL olabiliyor iken aynı aydınlatmayı sağlayan 50W lık bir halojen ampul günlük olarak 10 saat kullanımında yıllık olarak meydana gelebilecek enerji gideri 64 TL’yi bulabilmektedir. LED,in içinde bulunan fosfor ve mikro elektronik ve elemanlarından oluşacak olan bir mikrochip özelliğinde bir üründür. Bunun da asıl temel Adı Dioyot. 2016 tarihi itibarıyla Türkiye’de LED Chip üreten bir herhangi firma bulunmamaktadır. LED Chipler, ithal edilerek Türkiye’de çeşitli tasarım ve projelerde aydınlatma armatürlerininin içine soğutucu takılarak imal ediliyor Hal böyle olunca da meydana çıkan vahim sonuçlar, mühendislik hataları olabiliyor. Piyasada bulunan kalitesiz ürünler de bu hata zincirinin önemli bir unsurunu oluşturuyor..silverled aydınlatma

Yanıtla . 0Beğen 12 Nisan 11:58
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR