Değirmenderespor yönetimi el değiştirdi

5. Olağan genel kurulda divan başkanlığına Necmi Kocaman, İlhan Batmazoğlu, İbrahim Erten Şener oy birliği ile kabul edildi. Kongreye Gölcük Kaymakam...

BÜYÜT

5. Olağan genel kurulda divan başkanlığına Necmi Kocaman, İlhan Batmazoğlu, İbrahim Erten Şener oy birliği ile kabul edildi. Kongreye Gölcük Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz, Gölcükspor yöneticileri, AK Parti İlçe yöneticileri Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

TEK LİSTE İLE GİRİLDİ

Kongrede yönetim ve denetim kurulunun seçimi yapılırken kongrede tek liste ile giden Severcan Kara’nın listesi seçildi. Kongrede dilek ve temennilerde eski başkan Mert Yenipınar ve yeni başkan Severcan Kara’nın yaptıkları konuşmalar sonrasında oylamaya geçildi. Oylama sonrasında eski yönetim yapılan ibra ile aklanırken, başka liste olmadığından, Severcan Kara ve ekibi göreve geldi.

 

YENİPINAR: BORÇLARIMIZI AZALTTIK

Değirmenderespor Kulüp Başkanı Mert Yenipınar “2012 yılından beri kulübün çeşitli bölgelerinde görev aldım ve bu görevi arkadaşlarımızla layıkıyla yerine getirdik. Kulübümüzün SSK’ya, Gölcük Belediyesine borçları vardır. SSK’ya olan 91.874 TL. tutarındaki borç 52.742 TL.’ye düşmüştür. Belediyeye olan borcumuz ise 31.639 TL. kira bedelleri kullanarak 16.437 TL.’ye inmiştir. Yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.

 

KARA: BORÇLARIMIZI ÖDEYECEĞİZ

Değirmenderespor yeni Başkanı Severcan Kara ise yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi: “Yeni yönetim ile Değirmenderespor’u eski günlerine dönmesini sağlayacağız, bu güçlü yönetim ile borçlarımıza ödeyerek hem de guruplarımızda elde edeceğimiz derecelerle iyi günlere döneceğiz”

 

YÖNETİM KURULU ASİL

Severcan Kara

Sefa Öner

Kemal Yıldız

Murat Kulakaç

Göksel Özbaş

Kazım Şen

Bayram Girgin

Hasan Ömer Bayrak

Ergün Yaşar

Yusuf Çardak

 Hasan Durdu

 Murat Meral

Murat Yapıcı

Halit Kızılkaya

Güngör Balel

Fuat Aksoy

Veysel Çetin

Şafak Çelik

Kerem Koç

 

DENETİM KURULU ASİL

Erhan Onat

Vedat Ali Özka

Ergün Akaya

04 Şubat 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR