İZGAZ’dan 20. yıla özel araba

İZGAZ, kuruluşunun 20. Yıldönümü’ne özel müşterilerine çekilişle 2013 model bir Honda CIVIC hediye ediyorİZGAZ’ın kuruluşunun 20. Yıldönümüne özel yap...

BÜYÜT

İZGAZ, kuruluşunun 20. Yıldönümü’ne özel müşterilerine çekilişle 2013 model bir Honda CIVIC hediye ediyor
İZGAZ’ın kuruluşunun 20. Yıldönümüne özel yapılan kampanya hakkında genel müdürlük binasında bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısında Honda Haldız Plaza Genel Müdürü Ersun Güzel, İzgaz Ticari Genel Müdür Yardımcısı Paul Van de Heijning ve İZGAZ çalışanları yer aldı. 15 Ağustos'ta başlayan yeni kampanya ile İZGAZ olarak, 1 kişiye çekilişle 2013 model Honda CIVIC hediye edileceğinin müjdesi verildi. CIVIC’in de 40. Yıldönümüne özel bu kampanyada yer aldığını belirtilerek kampanya tarihinin 15 Ağustos – 15 Kasım 2012 tarihleri arasında olacağı açıklandı.
“İKİ BAŞARILI MARKA”
Kampanya hakkında konuşan İzgaz Ticari Genel Müdür Yardımcısı Paul Van de Heijning, “ Honda gibi büyük bir marka ile işbirliği yapmış olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu kampanya İZGAZ ve Honda gibi iki büyük markanın bir araya gelmesini sağlamıştır. İZGAZ'ın 20. Kuruluş yıldönümünü böylesi büyük bir hediye ile vurgulamak istedik. Müşteri memnuniyetini ve doğanın korunmasını her şeyin önünde tutan İZGAZ, aynı düşünceye sahip Honda ile başarılı bir işbirliği gerçekleştirmiştir” şeklinde konuştu. Honda Plaza Haldız Genel Müdürü Ersun Güzel ise, “Bu proje iki başarılı markayı bir araya getirmiştir. İZGAZ ile ortak bir çalışma yapmaktan memnuniyet duymaktayız” dedi.
ÇEKİLİŞ HAKLARI VAR
Kampanya şartları ise şu şekilde açıklandı. Tüm evsel doğalgaz kullanıcıları faturalarını ödeyerek çekilişe katılabiliyorlar. Kampanya süresince ilk kez doğal gaz kullanımına geçenler de çekilişe hak kazanıyorlar. 15 Ağustos – 15 Kasım 2012 tarihleri arasında doğal gaz faturasını Banka veznesi, otomatik ödeme, ATM, Banka internet şubesi, PTT şubeleri veya İzgaz web sitesi aracılığı ile ödeyenler 1 çekiliş hakkı (her mesken için tüketim faturası ödenerek en fazla 3 çekiliş hakkı kazanabilir), kampanya tarihleri arasında meskeninde ilk defa gaz kullanımına geçen her evsel kullanıcı ise 5 çekiliş hakkı kazanacak.
ÇEKİLİŞ 20 KASIM’DA
Müşteriler hak kazandığı çekiliş numarasını www.izgaz-gdfsuez.com adresinden EVS ile başlayan sözleşme numaralarını girerek görüntüleyebilecekler. Çekiliş 20 Kasım 2012 tarihinde İZGAZ Genel Müdürlük binası Plajyolu'nda saat 14.30 da gerçekleştirilecek. Honda Plaza Haldız'ın katkılarıyla düzenlenen kampanyada verilecek otomobil 2013 model 0 kilometre bir Honda CIVIC. Hediye edilecek otomobil Eylül ayı içerisinde hafta sonları İzmit Real, Outlet Center, Özdilek ve Kipa Alışveriş merkezlerindeki İZGAZ standında sergilenecek.

17 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR