Doğan: Sivil toplum örgütleri bizim için çok önemli

İzmit Giresunlular Federasyonu Başkanı Süleyman Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Doğan’ı ziyaret ederek sivil toplum kuruluşlarına vermiş ol...

BÜYÜT

İzmit Giresunlular Federasyonu Başkanı Süleyman Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Doğan’ı ziyaret ederek sivil toplum kuruluşlarına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ DESTEKLEYEN BELEDİYE

Ülkedeki demokrasinin daha da gelişip zenginleşmesi için sivil toplum örgütlerinin çok önemli olduğunu söyleyen Doğan “İzmit Belediyesi olarak sivil toplum örgütlerini çok önemseyen bir belediyeyiz. Hemşeri derneklerinin sosyal faaliyetlerine elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Sivil toplum örgütleri toplumun her kesimine hitap ediyor. Bu toplulukların özellikle gençlere yönelik faaliyetlerini ayrı tutuyor ve yapmış oldukları her türlü proje ve etkinliğe destek veriyoruz.

 

GENÇLERE YÖNELİK HERTÜRLÜ HİZMETE VARIZ

Belediyemizin gençlerimize yönelik oluşturduğu GENÇ-İZ birimizde gençlerimizin her türlü sosyal faaliyetlerine destek oluyoruz. Gençlik merkezinin olduğu yerdeki toplantı salonumuz, yine aynı şekilde belediyemizde ki toplantı salonlarımız gençlerimizin emrinde. Kültür merkezlerindeki çok amaçlı salonlarımız, genlerimizin sosyal ve sanatsal faaliyetleri için hazırdır” dedi.

İzmit Giresunlular Federasyonu Başkanı Süleyman Kahraman da Doğan’ın dernek ve sivil toplum örgütlerine bakışının kendilerini memnun ettiğini belirtip teşekkür etti.

25 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR