Kadıköy örnek olacak

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın bir süre önce başlattığı camilere sabah namazındaki ziyaretleri devam ediyor. Doğan, sabah namazını vatanda...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın bir süre önce başlattığı camilere sabah namazındaki ziyaretleri devam ediyor. Doğan, sabah namazını vatandaşlarla kılıp, namaz sonrası cemaatle  kahvaltı yapıp görüş alış verişinde bulunuyor. Başkan Doğan, son olarak Kadıköy Mahallesi’ndeki Hayırseverler Camiininde sabah namazından vatandaşlarla bir araya geldi.
 
MAHALLE KONAĞI MÜJDESİ
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın Hayıseverler Camii’ndeki cemaat buluşmasına Belediye Meclis Üyeleri Mahmut Öztürk ve Kani Baştürk ile Kadıköy Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım da katıldı. Belediye meclis üyeleri,Başkan Yardımcıları ve daire Müdürleriyle birlikte mahalleler, adım adım  dolaştıklarını ve sorunları yerinde incelediklerini belirten Başkan Doğan, “Mahallelerimizdeki sorunları yerinde tespit ederek, çözümünü sağlıyoruz. Kadıköy Mahallemizin en büyük ihtiyacı olan mahalle konağının inşaatına önümüzdeki günlerde başlayacağız. İki katlı olacak konağın içinde sağlık birimi, muhtarlık hizmet birimi, İZMEK kurs merkezleri, fatura ödeme merkezi ve emekli odası bulunacak. Mahalle konağımızı en kısa zamanda tamamlayarak, sizlerin hizmetine sunacağız. Ayrıca kapalı semt pazar yeri ve katlı otopark projesini Kadıköy Mahallesi’ne kazandıracağız” dedi.
 
MUHTAR’DAN DOĞAN’A TEŞEKKÜR
Kadıköy Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım da, “Kadıköy Mahallesi’nde 8 sokağımızda alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Alt ve üst yapı çalışmaları tamamlandığında mahallemizin önemli sorunu kalmayacaktır. Ayrıca önümüzdeki günlerde temeli atılacak mahalle konağı ile Kocaeli Valiliğinin yeni binasının mahallemizde yapılması bizlere gurur veriyor.  İzmit Belediyesi’ne mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı, mahalle sakinleri adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Mahalle sakinleri de yıllardır kurulan Cumartesi pazarının kaldırılmasından dolayı Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

14 Ekim 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR