Körfez Belediyesi çalışanları yılın son toplantısını yaptı

Müdürlüğe bağlı personeller Körfez Belediyesi toplantı salonunda toplanarak Destek Hizmetler Müdürü Selahattin Sönmez tarafından hem eğitim hemde değ...

BÜYÜT

Müdürlüğe bağlı personeller Körfez Belediyesi toplantı salonunda toplanarak Destek Hizmetler Müdürü Selahattin Sönmez tarafından hem eğitim hemde değerlendirme toplantısı yaptı. Genel olarak önemli konuların konuşulduğu toplantıda önemli hususların altı da çizildi.


Personel Eğitimi Can Kulağıyla Dinledi

Personel gerçekleştirilen toplantıyı not alarak pür dikkat dinledi. Alınması gereken önlemler ve yapılması gerekenleri personele aktaran Selahattin Sönmez, belediyecilik konusunda halka iletişimin önemli olduğunu vurguladı. Sönmez ayrıca ekip olarak Körfez Belediyesinde her türlü çalışmanın içerisinde başarılı olunduğunu personele de aktardı.

 

Toplantılar 2015 Yılında da Devam Edecek

Personelin verimliliğini artırmak ve karşılıklı fikir alışverişi yapmak amacıyla toplanan personel, çalışmalar hakkında Selahattin Sönmez’e çeşitli sorular sordu. Belediye içerisinde personelin, birimlere ve vatandaşa en iyi hizmet verebilmek adına düzenlenen toplantının rütun olarak devam edeceği vurgulandı. Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Körfez’de nasıl canla başla nasıl çalıştığını örnek göstererek personele aktaran Selahattin Sönmez, “Başkanımız gibi bizlerde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeliyiz. Birimiz isteksiz olursak bu bütün ekibe yansır” dedi.


Yaptığımız Bu Toplantının Amacı Birlik ve Beraberliğimizi Korumaktır

Belediye içerisinde sistemli şekilde çalışıldığını ve bu sistemi devam ettirmek için gerçekleştirilen bu toplantıları 2015 yılı içersinde de devam ettireceklerini söyleyen Selahattin Sönmez, “Yaptığımız bu toplantının amacı birlik ve beraberliğimizi korumaktır. Personel içerisindeki bu azim bütün belediye personelinin çalışmasına yansımaktadır. Sizler işinizi en şekilde yaptığınız için tabiî ki de sizlerin istek ve talepleri olacak. Bu şekilde karşılıklı fikir alışverişi yaptığımız sürece ekip olarak her zaman başarılı oluruz. İstek ve taleplerinizi hiç zaman kaybetmeden çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

30 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR