Pusula’dan Uzun’a tebrik ziyareti

Başkan Şenel, dernek yönetim kurulu ve üyeleri İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Uzun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulu...

BÜYÜT

Başkan Şenel, dernek yönetim kurulu ve üyeleri İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Uzun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

 

Volkan Şenel ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Derneğimizin çalışmaları kapsamında çeşitli faaliyetler yaparken zaman zaman da ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Kısa bir süre önce İzmit Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü görevine başlayan dernek üyemiz arkadaşımız Mehmet Uzun’u arkadaşlarımla birlikte hayırlı olsun ziyaretine geldik. Arkadaşımızı bütün kalbimizle desteklemek için duygu ve düşüncelerimizi iletiyoruz. Şehrimize hizmet noktasında sorumluluk üstlenen arkadaşımızın bu görevin hakkıyla ve başarıyla yapacağına inanıyoruz. Allah kendisine ve çalışma arkadaşlarına güç kuvvet versin”

 

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Uzun’da, Pusula Düşünce Derneği Başkanı Volkan Şenel ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Pusula Düşünce Derneği’nin geçen dönem çok başarılı çeşitli toplantı ve konferanslarını biliyor ve izliyordum. Arkadaşlarımın aktiviteleri şehrimizin ve gençlerin ufkunu açacak, geleceğini şekillendirecek önemli çalışmalardı. Çalışmalarının artarak devam etmesini dilerim. Bize verdikleri bu güzel destek için de çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyarette Dernek Başkanı Şenel, Uzun’a derneğin geleneksel hediyelerinden olan örnek şahsiyet ve devlet adamı Kazım Karabekir’in hayatını anlatan bir kitap hediye etti.

25 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR