Düş Bahçesi hem öğretiyor hem eğlendiriyor

İlimizde faaliyet gösteren Düş Bahçesi Okulları’nda çocuklar eğlenirken aynı zamanda da öğreniyorlar. Düş Bahçesi Okulları’nın kurucuları, “8 yıldır...

BÜYÜT

İlimizde faaliyet gösteren Düş Bahçesi Okulları’nda çocuklar eğlenirken aynı zamanda da öğreniyorlar. Düş Bahçesi Okulları’nın kurucuları, “8 yıldır faaliyetini sürdürmekte olan okullarımıza ilgi, her geçen yıl artmakta. Okulumuz, velilerimizin desteği ve referanslarıyla, kentimizin köklü ve saygın eğitim kurumları arasında yer almakta. Bu durum, yöneticiler olarak bizleri mutlu ediyor” şeklinde konuşuyor.

 

GÜN YOGA İLE BAŞLIYOR

Düş Bahçesi Okulları’nda, 4-5 ve 6 yaş ile ilköğretim öğrencilerinden oluşan 15’er kişilik grupların günlük faaliyeti, her sabah kahvaltının ardından okul bahçesinde yoga ile başlıyor. Gün, yoganın ardından çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Etkinlikler kapsamında takı tasarımları, plâj partisi, maket uçak ve gemi yapımları ile kentin çeşitli bölgelerine geziler gerçekleştiriliyor.

 

BESLENMEDE DOĞAL ÜRÜNLER

Yüzme ve tenis gibi sportif etkinliklere de katılan Düş Bahçesi öğrencileri eğlenirken aynı zamanda da öğreniyor. Okulun faaliyet programı kapsamında öğle ve ikindi yemeklerini okulda yiyen öğrencilerin beslenme gereksinimleri, okul yönetimince doğal ve organik ürünlerden karşılanmaya çalışılıyor. Öğrencilerin ulaşımı da kendi servis araçları ile sağlanıyor.

06 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR