Başkan bayramı çalışarak geçirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nı da yoğun bir mesaiyle tamamladı. İlk günden i...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nı da yoğun bir mesaiyle tamamladı. İlk günden itibaren çeşitli ziyaretlere ve bayramlaşma programlarına katılan Başkan Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı’nın son gününde İSU’nun arıza bildirim servisi olan ALO 185’te çalışan nöbetçi personelle bir araya geldi, Plajyolu’ndaki arıtma tesisini inceledi.

İSU NÖBET BAŞINDAYDI
Her bayramı çalışarak geçirmeyi adet edinen Başkan Karaosmanoğlu, 4 günlük Kurban Bayramı’nda da mesai yaptı. Bayramın ilk gününde itibaren Büyükşehir’in çalışmaya devam eden kurumlarını dolaşan, bayramlaşma programlarına katılan, ilçelerde vatandaşlarla bir araya gelen ve şehit ailelerini yalnız bırakmayan Başkan Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı’nın son gününde de İSU’nun nöbetçi personelini ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ ŞEKER EŞLİK ETTİ
İSU Genel Müdürlüğü’ndeki ALO 185 Arıza Hattı’nda nöbetçi personeli ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu’na AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile Başkan Danışmanı Ömer Polat eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli halkının bayramı sorunsuz geçirmesi için çalışan İSU’nun nöbetçi personelinin bayramını kutlarken, Kurban Bayramı boyunca yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekili Şeker, İSU’nun Kocaeli genelindeki tüm sistemi anında kontrol, sevk ve idare ettiği SCADA sisteminin yanı sıra Plajyolu’ndaki arıtma tesisini de dolaştı.

7 GÜN 24 SAAT HİZMET
Büyükşehir’in Kocaeli, halkının bayramı sorunsuz ve eksiksiz geçirmesi için Kurban Bayramı’nda da nöbetçi personeliyle çalışmaya ve hizmet vermeye devam ettiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bizim için asıl olan Kocaeli halkının mutluluğu, rahatı ve refahıdır. Bu amaçla hafta sonu, bayram ve tatil demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bizim işimiz Kocaeli halkına haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz hizmet vermektir’’ dedi.

10 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR