5 önemli yönetici görevden alındı

İlimizde bulunan sağlık kuruluşlarında da görevden almalar devam ediyor. Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı sağlık kuruluşlarına yapılan operasyonlarda...

İlimizde bulunan sağlık kuruluşlarında da görevden almalar devam ediyor. Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı sağlık kuruluşlarına yapılan operasyonlarda ilimizden 5 önemli yöneticinin görevinden alındığı öğrenildi.

 

2 BAŞHEKİM, 3 MÜDÜR

Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı kuruluşlarda görevlendirilen ve açığa alınan yöneticilerin isimleri; Dr.Metin Balatlı (Karamürsel Hastanesi Başhekimi), Dr.Ertuğrul Kibar (Gölcük Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü), İsminaz Güler(Körfez Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü), Dr.Hasan Dilenek (Kocaeli Devlet  Has. eski Başhekimi, Tıbbi Hizmetler eski Başkanı) olduğu öğrenildi.

 Bir yandan da yine yapılan operasyon kapsamında dün Kocaeli Valiliği Bilgi İşlem Müdürü Öznur Barış’ın da açığa alındığı öğrenildi.

29 Temmuz 2016 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR